Záložky

Ganja Wars

Alternatívne názvy: Ganja Wars

On-line hra GanjaWars - zadarmo prehliadač stratégia založená na hrdinov kategórie RPG. Virtuálne kópie gangster svete vyvinula OOO "Mediasite." Cez pikantné titulu GanjaWars on-line nepodporuje nelegálne drogy a povzbudzuje ľudí, aby ich použitie. V roku 2003, on-line hra vzal vedúcu pozíciu v sieti, a od tej doby sa jeho rating neklesá. To všetko vďaka originalite projektu, ktorý je schopný zaujať mnoho hráčom. Dirty, brutálny svet zločinu, aby vám účastníka v krvavej prestrelky a mafie Showdowns. GanjaWars online hry - to je jedinečná príležitosť, ako realizovať svoje strategické schopnosti, ukázať všetku odvahu a zručnosti preukázať bojové schopnosti. Príďte do tohto hnusného sveta prežiť v ňom a pomôcť vytvoriť GanjaWars registrácii. Táto hra je k dispozícii pre takmer každý, a to vďaka svojej nenáročné požiadavky na systém:

1) Operačný systém Windows 2000, XP, Vista

2) Procesor Intel Pentium Aj 200MHz

3) Pamäť 32 MB

4) Už nie je potrebná grafická karta

5) Pripojenie k internetu

Ak chcete začať GanjaWars hrať, nie je potrebné stiahnuť a nainštalovať herný klient. Pripojte sa do hry GanjaWars - je to len vyplnenie registračného formulára. Je potrebné zadať nasledujúce informácie:

1) Názov herné postavička

2) Mužské alebo ženské pohlavie

3) vytvoriť heslo (potvrdený znovuzavedenie)

4) Počet obrázkov maľovaných profesionálny dizajnér

Registrácia GanjaWars po zavedení potrebných dát ponúka dokonca vybrať zbraň, ktorú chcete spustiť hru. Navrhovaný charakterizácia si môžete prečítať v rovnakom okne. Takže si môžete vziať dve alebo Makarov pištoľ alebo pušku Kalašnikov, sniperku, alebo "Mini-Dragunov" alebo Winchester 1200 brokovnicu. Definuje zhone, a dopredu - ponoriť sa strmhlav do zúriacej udalostí gandzhubasovskih vojny.

PvP systém sa skladá z nasledujúcich bitkách:

- Text boj

- Grafické bitka

- Quest War

Text bojovať najjednoduchšie a krátke. Dopravného prúdu Internet je pomerne malý. Taktiky tu aplikácie je takmer nemožné.

V grafickom bitke už môže byť na obrazovke sledovať hráča. Grafika podporuje realistické vnímanie boja, a tak oveľa zaujímavejšie bitka grafické textu. Získate možnosť realizovať svoje strategické plány. Boj zložité prekážky, ale sú tiež k dispozícii rôzne prístrešky.

Quest vojny sa bojovalo na vzdialenom ostrove, ktorý je pod ochranou nepriateľov. Ale ak ste sa rozhodli vstúpiť do boja a vyšiel z neho ako víťaz, cennosti a novú úroveň stále svoje legitímne odmenou.

V tomto ohľade hrať hry on-line GanjaWars, môže byť účasť v týchto skupinách bojovať ako samostatné bitky (súper si vybrať sami), súboj (funkcia - zákaz vyhnúť), časté (až 30 členov), ulice (cieľ - zohnali peniaze, skúseností a zručností bodov), útok na majetok (dva syndikáty proti sebe).

Samozrejme, hrať GanjaWars neozbrojený nemožné. Výber je tu pomerne široký:

- Gun

- Ostreľovacia pušky

- Automatická

- Pištoľ

- Brokovnica

- Grenade

Robí veľa výstrely. Vzhľadom k tomu, ze tento pár guliek všetko presne dokonca spôsobiť poškodenie nepriateľovi odišiel.

Sniper puška môže znovu vystreliť, ale veľmi silný. Výhodou tejto zbrane je možnosť strieľať z diaľky a preniknúť akejkoľvek výstroje.

Automatic je hybrid medzi guľometom a ostreľovacia puškou. Tiež veľmi efektívna zbraň.

Pištoľ môže byť ničivá sila v správnych rukách. Najmä preto, že v každej ruke, môžete si vziať jednu zbraň je používať súčasne.

Brokovnica dokonca majú malý rozsah, ale sú nepostrádateľné v boji zblízka.

Grenade tiež používa na krátku vzdialenosť, ale na jeden výstrel zasiahne niekoľko nepriateľov.

Okrem zbraní, GanjaWars online hra umožňuje hráči majú objekty moderných komunikačných a dopravných prostriedkov. To môže byť mobilný telefón, auto, loď a ďalšie. Tieto veci zvýšiť bojové vlastnosti charakteru.

Samozrejme, nič nemusíte dostať vôbec nič. Preto, aby bolo možné využiť na potrebné veci a slušné munície Usporiadať pracovať, alebo ísť obchod. Ekonomické hľadisko hry znamená rôzne typy vlastností. Tieto objekty slúžia ako ťažba, spracovanie a spracovateľskom priemysle. Ak chcete začať hromadiť nejaký kapitál, mal by pracovať v baniach, továrňach alebo obchodných terminálov. Vaša práca bude venovaná každú hodinu. Tam je šanca, že otpahat povedané, môžete si kúpiť svoj vlastný podnik. Snažte sa založiť svoje podnikanie získať moc a vplyv v podsvetí.

Hrať hry on-line GanjaWars budete, pohybujúce sa cez levely. Na začiatku, vaše šance jednoducho minimálny. Napríklad z troch typov bojov, môžete použiť iba text. Až na úroveň 5 má malý výber lokalít, ktoré pracujú na uránového bane, a táto práca práca, vidíte, nie je ľahké. Ale s rastúcou úrovňou sa radikálne mení. Nové perspektívy. Už podľa charakteru 10. úrovne priamo kvalitatívne zmeniť. Takže si môžete, napríklad, sú teraz sami zvoliť, ktoré bojujú o účasť. Koniec koncov, sú k dispozícii. Tiež je možné pripojiť sa k syndikátu.

Ak chcete začať hrať hneď teraz a uistite sa, že GanjaWars - slušná hra pre silné, chytré, odvážne, odchádzajúce ľudí, ktorí nemajú desí ťažkosti. Užite si a byť hrdí na svoje úspechy! Nech šťastie nikdy odvráti sa od vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more