Záložky

Gameglobe

Alternatívne názvy: Gameglobe

Game Gameglobe je zmes akčných, dobrodružných, TPS, Quest, Racing žánrov. Ale v podstate hra Gameglobe je obrovský editor s veľkým súborom rôznych nástrojov, aby si každý mohol uvedomiť svoje nápady, môžete vytvoriť a hneď po vytvorení hry vo vašom stvorení, realizovať svoje nápady, práve táto hra vás stimuluje. Môžete hrať online hru Gameglobal úplne zadarmo, pretože bola vytvorená v režime F2P (FreetoPlay).

Ak chcete začať v Gameglobalplay, musíte mať počítač s týmito systémovými požiadavkami:

 • procesor CeleronDual-Core 1. 6GHz alebo vyššia,
 • grafická karta gef alebo 8800 GS alebo vyššia
 • RAM 1 GB alebo viac,
 • operačný systém WindowsXP alebo novšie verzie,
 • miesta na pevnom disku aspoň 2 GB,
 • DirectXDX 9;
 • pripojenie k internetu,
 • klávesnica;
 • mysh.

Ak váš počítač má tieto vlastnosti, ďalším krokom bude registrácia Gameglobe:

  1. Prejsť na stránku ig2 Gameglobe;
  2. v pravom hornom rohu v stĺpci Username zadajte svoje meno prehrávania,
  3. Zadajte heslo a nezabudnite na to,
  4. Zadajte aj svoju e-mailovú adresu
  5. akceptuje dohody o autorských právach kliknutím na začiarknutie;
  6. stlačte veľké zelené tlačidlo pod Signup;
  7. postupujte podľa pokynov a stiahnite herného klienta,
  8. Zadajte svoje detaily a začnite dobrodružstvá, ktoré vytvoríte sami.

Ak chcete vytvoriť svoj svet, vašu hru s vašimi krásnymi poliami a prírodou, predstavíte obrovskú sadu nástrojov na vytváranie lesov, ciest, vodopádov, jaskýň, prekážok, púšte, zasnežených lúk a oveľa väčšie očakávania vašej fantázie. Vytvorte skripty, napíšte príbehy, vytvorte nezabudnuteľný charakter a zdieľajte ich s ostatnými ľuďmi. Každý z nás vždy sníval o vytvorení našej vlastnej hry, to je isté, a to bolo možné s hrou Gameglobe.

Vytváranie sveta, pomocou ktorého si svoju osobnosť môžete nechať preniesť sami. Poďme zistiť, ako ovládať svojho hrdinu. Je veľmi jednoduché sa pohybovať po celom svete pomocou známych tlačidiel W S A D (nahor, späť, vľavo, vpravo), aby ste sa presunuli na stranu pomocou tlačidiel Q E. Ak chcete skákať, použite medzerník alebo pravé tlačidlo myši. Ľavé tlačidlo slúži na štrajk a interakciu s objektmi prostredia, tiež chytiť lano, môžete otočiť kľúče pohybu a R F vyliezť lano alebo ísť nadol.

V hre Gameglobe sa nachádzajú vozidlá, ako napríklad: SUV, sánkovanie, nákladné auto a snowboard. Správa ich nie je ťažké. Aby ste sa dostali do auta, stlačíte ľavé tlačidlo myši smerujúce k nemu, na pohyb použijeme klávesy W S A D. Ručná brzda v hre je pripevnená k tlačidlu medzery, aby ste mohli vystúpiť z vozidla. Použite tlačidlo TAB na urýchlenie, stlačte W a S na brzdu. Správa všetkých dopravných prostriedkov je bežná, takže môžete zistiť, ako riadiť snowboard, nákladné auto a sánkovanie.

Navštívte stránku, zaregistrujte a vytvorte hru, majstrovské dielo, dobrodružstvo, váš svet s úžasnými postavami, darebáci. Hra Gameglobe zadarmo vám dáva šancu vytvoriť hru a zdieľať ju s priateľmi a komunitou Gameglobe. Buďte jedinečný a robte to, čo ste chceli dlho. Tu čakajú na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more