Záložky

Gallendor Battlegrounds

Alternatívne názvy: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds online - jedinečná browser based stratégie, že hráči majú možnosť pracovať so skutočnými ľuďmi. Spoločnosť Quest Gallendor obťažovať vytvoriť hru, ktorá môžu byť prístupné všetkým. Ak chcete získať do fascinujúceho sveta stredoveku, musíme iba skontrolovať Gallendor Battlegrounds. Ak je váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky a máte pripojenie k internetu, pripojiť Gallendor Battlegrounds niekoľkých minút. Tie nevyžadujú ďalšiu inštaláciu alebo stiahnutie herný klient. Pripojte sa do hry Gallendor Battlegrounds nebude spôsobovať žiadne problémy, pretože stačí zadať nasledujúce informácie:

1) Meno postavy

2) Password

3) E-mail

Registrácia Gallendor Battlegrounds bude dokončená stlačením príslušného tlačidla, a stanete obyvateľom krutom svete, ktorá bude dobývať cez jeho zručnosť a ľstivosť.

Prihlásený hra Gallendor Battlegrounds - spôsob, ako preukázať svoje strategické a ekonomické myslenie, odvahu a vytrvalosť, možnosť povzniesť sa nad ostatnými hráčmi, čo dokazuje jeho oponentov, že ste prišli sem pre nič za nič. Budete Gallendor Battlegrounds hrajú cez rôzne testy. Réžia obrovské armády, sa môžete zúčastniť v epických bitkách. Je možné, že v priebehu doby, čo ste vytvorili ríše známe pre svoju silu a nedostupnosti. Hlavné spoľahlivo posilniť hrad - budovu, ktorá je vaša hlavná svätyňa.

Vlastné vysporiadanie bude vyžadovať veľa úsilia na začiatku závodu, a do budúcnosti v konaní. Ale akonáhle začnete hrať Gallendor bojové pole, to už verejne vyhlásil, že ťažkosti sa nebojí. Takže byť pripravený k boju s monštrami, brániť proti nepriateľom, ťažiť zdroje, vytvoriť, spravovať svoj majetok a zničiť ostatných ľudí, aby prekvapivým útokom. Ale nezabudnite, že môžete naplánovať len nájazd, keď si myslíte, že vývoj mestských súperov pomalší než vy.

Ak chcete hrať hru on-line Gallendor Battlegrounds, dopredu, bude vyžadovať zdroje. Tie sú uvedené v peňažné a materiálne a ľudské zdroje.

Bez peňažných a materiálnych zdrojov je možné rozvíjať priemysel. Takmer všetky činnosti vyžadujú investície niektorých zdrojov. Napríklad, bez stavebných materiálov, ktoré nie sú postavené niektorý Construct neozbrojených vaši vojaci nešli do boja, a nedostatok potravín a vody vôbec mohol skončiť tragicky výsledok (masové vymieranie populácie). Tiež majte na pamäti, že umiestnenie zdrojov, dopravy, moc záleží.

Ľudské zdroje - ľudia, ktorí obývajú svojej krajiny. Sú určené role umelcom svoje objednávky. Na úkor ľudí, doplnil svojej pokladnici, vykonávať rôzne úlohy (napr. stavebníctvo), je armáda. Bez špecializované oddelenie vy ľudia nemôžu dosiahnuť úspech, pretože sú asistenti realizovať svoje plány. Poskytnite svojim ľuďom, s všetku potrebnú a starostlivosť. Iba týmto spôsobom sa vyhnete nespokojnosť verejnosti a dosiahnuť ich súčasťou efektívnej práce. Je potrebné nielen sledovať zásoby potravín, ale tiež obratne organizuje voľnočasové aktivity. Napríklad, to je možné, po vyčerpávajúcej bitke viesť svojich mužov na lov. Nezaobíde bez postavený zábavy a náboženských štruktúr v rámci vašej pevnosti. Ako múdry pán a spravodlivý vodca, sa môžete tešiť na úctu ľudí, takže hrať hry on-line Gallendor Battlegrounds bude oveľa jednoduchšie.

Gallendor Battlegrounds online hra vyžaduje neustále sledovanie celého radu ukazovateľov. To je, po prvé, zvýšenie hladiny bojových jednotiek, ktoré dávajú dôveru v krutý boj. Za druhé, rozvoj vedeckej činnosti vo vašej jurisdikcii laboratóriách. Nechcete, aby pre technologické zaostalosti? Po tretie, bráni tempo rastu zvýšenie úmrtnosti. Ako už bolo uvedené, z ľudských zdrojov, veľa záleží. Ale nielen od seba, ale aj, samozrejme, ich počet. A keď ľudia zomrú en masse, potom určite nebude sdobrovat! Po štvrté, vzdelávanie a zlepšovanie rôznych druhov vojsk. Ak ste lukostrelcov, pechoty, jazdectva a kúzelníci - to je kľúč k úspechu vo vojne. Po bitke sa podporujú a dopĺňajú sa navzájom.

Gallendor Battlegrounds online hra je rozdelená do úrovní. Noví hráči sa odporúča podstúpiť úroveň školenia pochopiť hru, pochopiť jeho podstatu. Pretože úroveň vylepšenia sú k dispozícii vo všetkých oblastiach. Budete mať možnosť zlepšiť priemysel, rozbaľte vlastníctva, dosiahnuť výšku vo vede a viac. Teraz už nie odpočívať! Hráči na druhej strane obrazovky je tiež rastie a vyvíja sa, predstavujúce bezprostrednú hrozbu pre teba. Buďte pripravení odraziť útok v každom okamihu!

Nepochybujem o tom, že víťazstvo svetovej Gallendor Battlegrounds, získate maximálny pôžitok! Nenechajte sa odradiť zdanlivou zložitosťou, pretože tie a isté prísť na tú je treba prekonať. Nasajte atmosféru ohlušujúci zvonenie zvonov lyazganya listy výkriky ranených vojakov a hlasnými výkrikmi veliteľov. Krásna grafika zdôrazňujú krásu stredovekých hradov a okázalých rytieri stoja pred tebou, ako keby nažive.

Môžeme len priať, aby od vás, milí hráči, neodvrátil veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more