Záložky

Galaxy on Fire 2 Full HD

Alternatívne názvy: Galaxy on Fire 2 Full HD

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel ® Core ™ 2 Duo 2. 2 GHz alebo rýchlejší

RAM: 2GB

Grafická karta: 512 MB

Miesto na disku: 2 GB

Galaxy on Fire 2 - pokračovanie populárnej hry, ktorému sa podarilo vyhrať všetky možné mobilné platformy, druhá časť bola navrhnutá tak, aby dobyť trh osobných počítačov. Autori projektu v plnom hlase stočený hru Galaxy on Fire 2 sa narodila vďaka jednej z najslávnejších vesmírnej RPG, a ruskej výroby s názvom "Space Rangers". Naozaj, rozdiely v hernom svete viditeľná, ale hlavná myšlienka hry, vrátane úplne otvorenom svete, veľa príbehu a vedľajších questov, dokonale navrhnutého obchodného systému, a dokonca aj v bohatom arzenálu zbraní. Gaaktika na ohni 2 má podobný príbeh šialenca, kde nemilosrdný cudzinci objavili nič nové nevie, kde a útočia na všetko a všetkých v jeho ceste. Stanete sa, ak si prajete, účastník kurzu špeciálne vytvorený subjekt, ktorý bude na rozdiel tajomného protivníka a hľadajú svoje slabiny, štúdium galaktického správy o každej z planét a vesmírnych základní, kde sa vám podarí pristáť.

Herné

Spočiatku, máme k dispozícii malú vesmírnu loď, na ktoré si môžete kúpiť celú radu ďalších dielov alebo zbraní, ale v určitom okamihu budú musieť premýšľať o zmene základňu lodi, ako kapacita a brnenie bude zaostávať za nepriateľské zariadenie. Spočiatku majú veľa lietať za prijateľné častiach galaxie, vykonávanie jednoduchých úloh a súčasne pritorgovyvaya vzácne komodity. Viac či menej vážne personálno jeho vojnová loď zbrane a obranné systémy budú vyhrážať a bojových misií Galaxy on Fire 2. Jednoduché ovládanie bojových jednotiek, ktorý ponúka hry Galaxy on Fire 2, nebude mať veľa času na zvládnutie ju. Hlavná vec pohybovať tak rýchlo, ako je to možné, odklon od záberov nepriateľa a spôsobiť dramatické protiútoky. Hlavná taktika bude nemenný, však, útok z ďalekonosných zbraní zneškodniť nepriateľské rakety a konečnej rýchlosti prevedenie lode nemajú zbraní pre boj zblízka.

Misia

Niekedy sa nútiť strávil na lete z jedného hviezdneho systému do druhého a neustálymi boji proti presile, ani nemôže ospravedlniť náklady na opravy lodi, zranený nepriateľským laserov a rakiet, ale vo väčšine prípadov, bude odmena bude príjemné na pohľad a nechajte si kúpiť nové moduly , a dokonca aj loď.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more