Záložky

Galaxy on Fire 2

Alternatívne názvy: Galaxy on Fire 2

Hra Galaxy on Fire 2 je online hra o vesmírnej bitky v galaxii. Čakanie na túto hru po celom svete, po úspešnom projekte prvej časti hry. Milióny ľudí hrajú v Galaxii v ohni na telefóny.

Teraz, Galaxy on Fire 2 mája poteší priaznivcov a produkty Apple, pretože v poslednej dobe hra bola vyvinutá pre platformu iOS.

K dispozícii je tiež verzia Galaxy on Fire 2 android, osobitne navrhnuté pre mobilné telefóny na Android (verzia 2.3 vyššie).

Prihlásený hra Galaxy on Fire 2 ich môžete stiahnuť na akomkoľvek mieste, ktoré poskytuje túto funkciu. Stiahnite si zadarmo hra je jednou torrent súbor, ale ju stiahnuť, musíte nainštalovať program na vašom počítači.

Pred hry, preskúmanie Galaxy on Fire 2 videom, kde nájdete návod na hru, výhody herných režimov a ďalších funkcií hry.

V Galaxy on Fire 2 ks hrať oveľa pohodlnejšie, než akýkoľvek iný mobilný verzii.

Udalosti v hre odohráva menom hlavného hrdinu - Keith Maxwell. Musel prejsť ťažkú ​​skúšku v prvej hre. Ale dobrodružstvo nie je nad ním. Jeho loď bola napadnutá zlým pirátom. Po udalostiach sa dostane vo vzdialenej galaxii. Ak sa chcete vrátiť domov, bude musieť vybudovať silnú loď, ale to trvá veľa detailov, ktoré potrebujú, aby sa peniaze.

Keith zváži plán vrátiť sa domov a pomaly zaviesť ju do praxe. Ale problémy nekončí to. Bude musieť bojovať proti cudzím nepriateľom, vysporiadať sa s tajomným závod, ktorý je neustále útočia na civilistov a základňovú stanicu.

Samotná hra je rozdelená do niekoľkých samostatných kozmických sektorov. Medzi nimi sa môžete bezpečne cestovať. Existujú systémy, ktoré sú prispôsobené pre vaše nepriateľstvo, a tam, a vice versa. Existuje tiež veľa bezpečných staníc. Avšak, pre vás v hre je ďalšie nebezpečenstvo - že idem na pirátov.

Presun medzi sektormi priestoru, budete na opakovačov.

Každá planéta (nebeské teleso), má obrovský stanicu. Obrovské kusy železa slúži niekoľko funkcií v hre:

- Hangár pre modernizáciu lodí;

- Obchod,

- Seat úlohy (kde budete mať prácu).

Saloniky sa môžete stretnúť s rôznymi osobnosťami, ktoré vám akýkoľvek príkaz: zničenie pirátov alebo na prepravu ľudí. Úlohu dostanete určité množstvo kreditov. Je-li peniaze na niečo, čo nemáte dosť, môžete tiež zapojiť do obchodu.

Predám dnes vo vonkajšom obchode, musíte doručiť ich na miesto, kde sú najviac potrebné. Zvyčajne je najviac vzdialené kúty vesmíru.

Môžete sa tiež zapojiť do vŕtania asteroidov. Oni majú svoje odlišnosti. Najlepšie asteroid, ktorá označila triedy A. To môže v sebe skrývať drahokamy.

Objavte v Galaxy on Fire 2 tajomstvo, a potom hra bude oveľa jednoduchšie pre vás.

Ponorte sa do tejto neuveriteľnej kozmickej svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more