Záložky

Galaxy Life

Alternatívne názvy:

Ďalšie zástupcu pling Hrať hru Galaxy Life. Ako mnohí už viete, je táto séria hier nie je, aby úsmev aj skeptici. Podstatou hry je bolestne jednoduchá a grafika a sladké dobromyslný nastolno, ktoré sa učia od svojich detí, o hre, a často sa rodičia začínajú sa zaregistrovať a hrať. V skutočnosti, táto hra - perfektný spôsob, ako relaxovať a tráviť čas, bez toho aby premýšľal o zmysle života, ťažké a frustrujúce jeho vlastný svet fantázie. V niektorých ohľadoch, Galaxy Life on zaváňa mnohých on-line aplikácií VKontakte a Facebook. To je, jednoducho povedané, táto hra je skvelý spôsob, ako stráviť svoj voľný čas v prospech duše!

A áno, ako sa to deje takmer vo všetkých on-line hry, je tiež potrebné Galaxy Life presne registrácia. Proces registrácia môže byť zjednodušené v prípade, že ste predtým museli vysporiadať s hrami pling, a vy ste skončili v systéme účte. V tomto prípade, môžete jednoducho prihlásiť pod svojím skôr zaznamenaných dát a spustite hru. A v prípade, so všetkými hrami od pling hráte nemajú niečo naviac stiahli a nainštalovali, to bude stačiť len mať účet. Ak si chcete vyskúšať hru, kliknite na "Skús to."

1. Ak ste na tento systém nový, budete sa musieť zaregistrovať. Keď je treba, každý hráč sa môže prihlásiť pomocou svojho účtu na Facebooku. Ak chcete zviazať hru pre sociálne siete, nemáte, budete vyplňte registračný formulár.

2. Všetky konštrukcie z hry sa stala cenovo dostupnejšie, môžete prepnúť jazyk stránok v ruštine, ktoré možno vykonať zmenou políčko v pravom hornom rohu herného okna (len okná hra).

3. Registračný formulár bude poskytnutá na vás priamo v centre časti hernej obrazovky. V hornom poli formulára (box "E-mail"), zapíšte svoju e-mailovú adresu.

4. Podľa tradície, riadok "Heslo" vyplňte heslo vášho účtu.

. 5. Zadajte svoju prezývku na riadku "User Name".

6. Systém veriť vo vaše dobré úmysly, a rýchlo začal hrať hru Galaxy Life, súhlasí s pravidlami používania systému a súhlasu užívateľa. To môže byť doručená do príslušného riadku v prednej časti kliešťa.

7. Ak chcete prijímať budúce e-bulletin od miesta podania, nasledujúci riadok môže odškrtnúť, ale ak nie - nechajte pole prázdne.

8. Všetky dokončená a skontrolovaná správnosť? Kliknite na tlačidlo "Registrovať".

Zadanie hru, budete automaticky ocitnete v nejakej úplne nového systému. Máte vlastný malý pozemok, a kto neskôr budete chcieť chrániť. Rozvíjať štruktúru, pretože vám prinesie zisk v hre. V celku, hrať Galaxy Život je jednoduchý a jasný a základný výcvik miniete ľahko. Pozvať priateľov z Facebooku a ostatných sociálnych sietí, pretože spolu lepšie. Okrem bezplatného hrať Galaxy život môže byť ktokoľvek. Poponáhľajte vidieť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more