Záložky

Futbal bez pravidiel

Alternatívne názvy: Futbal bez pravidiel

Futbal bez pravidiel - počítačová simulácia. Presnejšie domáci futbalový simulátor s názvom, v preklade, Urban Freestyle Soccer. Futbal hra bez pravidiel uverejnených v roku 2004, pre fanúšikov voľného futbalu. Ak chcete hrať futbal s kamarátmi vo dvore, potom je to pre vás, ale tu vo virtuálnom svete. Ale až príliš skutočná dosť detailov. Hra sa nestane po mnoho rokov multiplayer doteraz nadobudnutých svojich fanúšikov v určitom rozsahu.

Hra Urban Freestyle Soccer nevyžaduje väčšie úsilie. H je ešte trochu oboznámení s hrateľnosťou, než hra stojí za to. Navštívte kde si pozrieť video recenzia hry, a potom na rovnakom mieste a môže stiahnuť futbal bez pravidiel. A, samozrejme, prečítajte si túto recenziu napísanú.

Stiahnuť futbalovej hry bez pravidiel, nemusí mať oveľa zložitejšie, než hranie samotné.

Je to všetko naozaj to, čo sa deje na amerických uliciach a krivými, kde hrajú tzv futbal. V hre sa žiadnymi pravidlami, hrať futbal, budete čeliť charakteru, čo samo o sebe. Tím vytvoril kampaň, prítomný na ihrisku. Celá hra sa odohráva bez akýchkoľvek osobitných pravidiel. Hlavným a jediným pravidlom je platný gól - dal, keď brankár.

Zisk, nie je divné, alebo pivo, alebo len vaše znalosti, ktoré ste vyhral. Pekný a jednoduché.

Okolo vás pravidelné, štandardná americká trhovisko, niekde vo dvore. Pod nohami, samozrejme, nie je trávnik a práve pristáť s jamy dochádza. Gates predstavuje niečo podobné k nim. Steny môžu byť natreté graffiti. A obyčajní ľudia okolo vás, počúvať rap fanúšikov a piť pivo. Každý hráč môže vykonávať rôzne triky s loptou výmenou za určité množstvo bodov.

Hra má tiež celý rad funkcií, ktoré chcem zdôrazniť:

• tradície;

• Tím;

• nastavenie;

• loptu;

• komentátor;

• cvičenia.

Tradícia - podmnožina mestských tradícií futbal.

Tímy - každý tím má svoje vlastné funkcie a špecifické vlastnosti.

Decor - veľmi realistický, zodpovedajúce skutočnej ulice, dvory, miesta.

Ball - od Adidas, ktorý bol zapojený do majstrovstiev sveta v Kórei a Japonsku.

Komentátor - IT neštandardné výrazy.

Tréningy - režim preskúmať zložitosti hry.

Všetci dohromady sa nakoniec dostane docela vzrušujúce hračka. Bez zvláštnych hry, ale dôkladné akčné jednoduchosť bez pravidiel.

Pokiaľ ide o grafiku v hre Urban Freestyle Soccer, je na vynikajúcej úrovni. Veľký obraz hry a všetkých postáv, ale všade okolo nie je jasnosť. Pohyb hráčov v najlepším spôsobom, a to najmä pri vykonávaní zložitých kúsky klepanie loptu. Hudba, nie je pochýb o tom, druh - rap. Tento druh hudobných fanúšikov sa zhromažďujú na poli.

Podivný pocit, keď hra nemá žiadne pravidlá. Zahrajte si a relaxovať, ale začať s haste Urban Freestyle Soccer hry na stiahnutie stránky.

Good game! Ďakujem vám za pozornosť!

 

Futbal bez pravidiel