Záložky

Budúce Torpim

Alternatívne názvy:

Hra Budúce Torpim bude prevedená na vás v blízkej budúcnosti. Táto stratégia pochádza z Nemecka. Fantasy mieša s realitou, aby vám dlho vzrušovať tejto hre. Musíte stavať nové budovy, stavať opevnenia, rozvíjať svoje zručnosti a získať nové poznatky. Príjemná je skutočnosť, že v budúcnosti Torpim on-line, nemusíte inštalovať žiadne ďalšie súbory ihneď po registrácii proces, budete môcť spustiť hru.

Budete mať možnosť vyzdobiť svoje planéty podľa vašej chuti. Rozrušenie, stavať nové budovy, a priviesť ich bližšie k maximu jeho ideály. V hre budete musieť vstúpiť do armády, budovať kasárne pre vojakov a pripraviť ich pre službu. Teraz budete môcť ovládať svoju budúcnosť Thorpe.

Rovnako ako u väčšiny v súčasnosti existujúcich on-line hier, je nutné proces registrácia Future Torpim, inak nebudete môcť pristupovať hru. Napriek tomu, že všetky z rozhrania hry je uvedený v nemčine, každý viac či menej skúsený hráč vysporiadať s riadením. V zásade sa v pravej hornej časti obrazovky je zmena políčko jazyky, ale v túto chvíľu zostáva neaktívne. Dúfajme, že je to len nedostatky režime beta (práve v tejto fáze vývoja hry je teraz), ale v budúcnosti bude všetko pevné a rusky hovoriaci hráči tiež budú môcť cítiť pohodlne.

1. Ak chcete začať proces registrácie budete musieť nasledovať odkaz «Jetzt Spielen», ktorý sa nachádza v centre časti hernej obrazovky.

2. Z nasledujúci odkaz, uvidíte pred otvorili registračný formulár na hornom riadku, ktorý sa nazýva "Benutzername», budete musieť zadať svoje používateľské meno - Toto meno budete mať v budúcnosti Torpim hrať a uvidíte všetkých hráčov, takže si sa bude zaoberať systémom.

3. Riadok "E-Mail", ako si asi môžete hádať sami, budete musieť vyplniť vaše adresa platný e-mail.

4. V ďalšom poli, budete musieť zaznamenávať svoje jedinečné heslo pre prihlásenie do svojho osobného účtu. Snažte sa, aby to tak bezpečné, aby aj naďalej hrať hru Future Torpim bol v bezpečí, a nie ste strach, že váš účet môže byť ohrozená podvodníci.

. 5. V ďalšej fáze - výber závodu. Hra je k dispozícii dva preteky: Humans a Shivanery. Viac informácií o pretekoch budeme diskutovať nižšie.

6. Ak chcete skontrolovať systém by mohol byť dokončený, budete musieť prijať a súhlasí so všetkými podmienkami zmluvy o užívateľa, ktorý si môžete urobiť zatržítko pred nastaveného phrase "Ich habe dieAGB und ...».

7. Overenie správnosti vyplnení kliknite na "Play Online zadarmo", alebo skôr veľké zelené tlačidlo, ktoré hovorí, že "Jetzt Gratis mitspielen». Dostanete potvrdzovací e-mail, kliknite na odkaz webové to obsahuje.

Ako bolo uvedené vyššie, hra je k dispozícii v dvoch hlavných závodoch:

1. Ľudia.

2. Shiva.

Ak sa všetci ľudia v podstate jasné, hovoríme o Shivas, je potrebné poznamenať, že tieto štyri ozbrojení cudzinci, zbožňujúci vyzdobiť všetko okolo mince, korálky a luky. Hrajte Future Torpim zadarmo niekto môže! Skúste to a vy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more