Záložky

FTW

Alternatívne názvy: FTWars

On-line hra FTW - zadarmo prehliadač MMORPG, ktoré pokrývajú tri herný štýl: PvP ("hráč si hráč"), PvE ("hráč a životné prostredie"), a RVR («a kráľovstvo kráľovstvo") . Ak chcete vyskúšať sami v tejto trochu vtipný hračka, musíte mať:

1) PC s operačným systémom, ktorá nie je nižšia ako XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME;

2) najnovšia verzia prehliadača Mozilla Firefox.

Pre spustenie hry musíte ísť na stránku FTW registrácii, ktorý sa nachádza na oficiálnych stránkach hry.

Pripojte sa do hry FTW šialene jednoduché. Zadajte

• Váš e-mail,

• heslo,

• meno hrdinu,

• zvoliť jeden z dvoch závodov ...

... A to všetko! Môžete pripraviť spôsob, ako študovať. Krok FTW on-line registrácia neukladá žiadne sťahovanie klientov. Áno, a každá aktualizácia, vážny spotreba a riltayma prevádzku v hre neuvidíte. Dôvodom je to, že FTW on-line - bez browser hra, ako je uvedené vyššie. A nech plán nie je oslňujúci krásu, ale na prvý pohľad zdá, všetko v poriadku, príjemná. Slušná zápletka a dobre vyvinuté v hre sociálna zložka podnietiť predstavivosť každého moderného čistejšie motor s 3D-prívesky, neodvádza pozornosť od najdôležitejšie - "live" komunikácie. A tu to je dôležité. Zahrajte si hru on-line máte FTW a Austrálčania, a Islanďania, Američania a ďalší, rôzne národnosti, povolania a postavenie v spoločnosti. Čo nepochybne len pridáva naliehavosť na hranie.

Zahrajte si hru on-line máte FTW alebo Dendrunom alebo mechanické. A tí, a ďalšie sa môže pochváliť svojou vlastnou farbu, parametre osobnosti, rozhrania a budov. Fur mobilné, láska ísť poriadku a žiť v totalitnom režime. V kontraste, pomalé a ťažkopádne Dendruny veľmi milujúci slobodu, a preto, že ich život prebieha v meditatívnej anarchie. Mechanické božstvo stojí Nanonirvana, Dendrunov - večne rodiacu Pinocchio. Vychádzajúc zo samotných názvov už vlastné, môžeme konštatovať, že hra nie je bez FTW on-line irónia, niekedy poteší sarkazmus, alebo dokonca nejaký čierny humor.

Miestne bojový systém nie je zložitý. Ak chcete hrať FTW plne sa zapojiť do boja pomerne často. Ak to chcete vykonať, vyberte obeť (alebo názov zamerať sa na úrovni) a útok. Bitka začne automaticky skončí na 15. bicykli. Dostala viac než stratiť značnú škodu, alebo niekoho, ktorého život "patrí" pod 20 rokov.

Originálne veci, ktoré majú vplyv rôzne vlastnosti, môžete si kúpiť v miestnom obchode. Pet, začnete o niečo neskôr, s príchodom dostatočné skúsenosti. Niektoré z budov postavených podľa vás prinesie výhody: v oblasti financií, zásob, zručnosti.

Okrem všetko FTW hrať - to nie je len hovoriť, alebo bojovať. To tiež znamená, že ... áno, funguje! Dendruny zarábať na živobytie v záhrade, kožušiny - na dopravníku. Avšak, špeciálne práce pre vás osobne, to nebude robiť. Všetko, čo je potrebné - upresniť čas a naďalej ísť o ich podnikania. Platby obdržíte, ako sa očakávalo, na konci práce. Môžete tiež získať tým, že napadne iného hráča alebo dokončenie mini-misií. Avšak, v minulosti, nemôžete vždy dostať peniaze, ale žiadny iný nástroj, vrátane, a skúsenosti.

Takže v skratke o príbehu (a viac zábavy sa dozviete všetko pre hry). FTW online hra vám ponúkne v nepredstaviteľne vzdialených galaxií ZaChuM (to znamená, že Musty skriňa Universe). Bolo to tam, a bol poslaný skôr tu spomínané rasy, boli uznané ako úplne beznádejné. Dendruny a kožušiny po celú dobu na pokraji nemilosrdnej vojny. Určené viac na koho strane ste na, a - zase až osud vesmíru FeTreeWar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more