Záložky

From Dust

Alternatívne názvy: From Dust

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4400 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Miesto na disku: 4 GB

From Dust - strategická hra v reálnom čase s niektorými Ovládacie prvky Arcade. Od samého začiatku, budeme cítiť trochu idol, ktorý verí v malej skupine tmavých domorodcov. Pasáž hry From Dust bude vždy sprevádzaný projekciou väčšiny indických rituálov konaných na vašu počesť. Akonáhle budete počuť známe melódie, uvidíte desiatky chudobných domorodcov, viete - oni potrebujú vašu pomoc, vašu podporu a podporu, pretože oni veria v teba, verím implicitne.

Vysoké ciele

From Dust, ktoré hrajú veľmi zaujímavé a vzrušujúce, povedzte nám o veľký cieľ smuglokozhih domorodcov, ktorí potrebujú nájsť a preskúmať dedičstva predkov zanechal po celom hernom svete. Tu a tajné zručnosti, ktoré vám umožní ovládať prírodné sily a dôležité informácie o svete. Pri hľadaní tohto dedičstva, budete spolu s ich oddeleniach učiť desiatky samostatných ostrovov, kde sa skutočne musí ukázať, čo je skutočný Boh.

Výkon

Všetky návod From Dust bude naplnený ukážkami vyššia božstvá, kde budeme meniť terén, nech rieky späť, zasadiť stromy a záhrady púšte a kanalizácie močiare. Avšak, vplyv na naše deti, my, bohužiaľ, nemôžeme. Jediná vec, ktorú môžeme urobiť, je dať im vedieť, že cesta k najbližšiemu oltáru, kde ďalšia správa je staré, zamknuté a čakať. Sú to práve tieto oltáre a portály, ktoré nám môžete zaslať na inom ostrove, a je hlavným cieľom každej úrovne hry. Celkom na každej úrovni sú štyri takéto oltáre a jeden priechod do ďalšej úrovne. Prístup k nim je uzavretý a vy budete musieť robiť všetku svoju božskú statočnosť držať svoje verné domorodci na ďalšiu správu. Zmeniť herný svet bude možné s malým kurzor umiestnený v strede obrazovky. Ak chceme, aby oázu, púšť je dosť naliať vodu, ak je to nutné, aby sa na jazero, a potom s pieskom tesnením z pozície, a tak atď Úvod a hlavný problém, to obytná plocha okolo oltára totemy a otvoriť cestu k ďalšej.

Elemental Power

Pôvodne From Dust, hrať, že by to bolo veľmi ťažké, že nemožno dať skôr, než hráč vážnych problémov. Ale s rozvojom pozemku, sily prírodných živlov sa sklzu vážnejšie testy, a druhý deň božstvo musieť potiť vážne. Silné vodné prúdy sú ľahko šíri svetlo piesok priehrad a nepriateľské flóra prinesie vážne nepríjemnosti. Oheň sa zapaľuje stromy všade okolo, tryskanie a voda praskla z tepla a musia byť použité všetky tieto špecifické rysy. Divoké bomby bude ideálnym nástrojom pre ktorú prechádza v skalách. Pozdĺž cesty, bude musieť pozorne sledovať a ich oddelenie, rozbiť ich vysporiadanie blízkosti jedného z oltárov. Ich malá osada je len magnet pre prípad prírodných katastrof a vás ako ich božstvo patróna a mali by byť včas hľadať spôsoby, ako ich chrániť. Potom, čo stratil dedina bude neúspech vašej misie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more