Záložky

Fritz 13. Každý, kto môže Kings

Alternatívne názvy: Fritz 13. Každý, kto môže Kings

Procesor: PC Intel Core 2 Duo, 2. 4 GHz

RAM: 3 GB

Grafická karta: 512 MB

Fritz 13. Všetky Kings sú - to je posledná úprava užívateľ vážne šachový program, vytvorený na začiatku 80. rokov minulého storočia. Na vývoji počítačového programu s viacerými procesormi pracoval len dve nemecký inžinier Franz Morsch a Mathias Feist.

Cesta Fritz 13

Fritz 13 programu, ktorý dnes môžete kúpiť nikomu amatérsky šachovej bitky a vyskúšať svoje zručnosti v jednej z najstarších a najkomplexnejších hier vytvorených ľudstvom, až do nedávnej doby bol používaný len pre výcvik profesionálnych hráčov. Prvá verzia programu, ktorá sa stala priamym potomkom Fritz Chess 13, bola vytvorená v 80 ročníku, a to trvalo asi 10 rokov k vytvoreniu plnohodnotnej počítač súpera k najlepším hráčom na svete. Už v roku 1995, na provizórne súťaže medzi počítačovými programami šach (vedený a tak) zlepšilo Program modifikácie s názvom Fritz 3 bol rozpoznaný ako nesporný víťaz porazil najvyspelejšie na svete, v tomto bode, počítača Deep Blue. Potom, čo len sedem rokov sa konala prvá súťaž novej generácie šach robot s mužom, ktorý sa stal majstrom sveta v klasickom šachu Vladimir Kramnik, a konfrontácia skončila remízou 4-4. O rok neskôr, konfrontácia skončila remízou s Garry Kasparovom prvej trojrozmernej verzie šachového programu. Prvá porážka profesionálny šachista bol použitý v roku 2006 a stal sa všetky rovnaké, Vladimir Kramnik, ktorý stratil jeden z najbližších predkov Fritz 13. Všetky Kings sú 4-2, urobil vážnu chybu v jednej zo zmluvných strán.

Komerčná verzia

Po víťazstve nad jedným z najviac talentovaných hráčov našej doby, počítačový program, sa ukázalo, že právom zaujíma popredné miesto v rôznych rebríčkoch podobné programy. V roku 2009 bola vydaná prvá verzia programu k dispozícii na verejné použitie, ao dva roky neskôr prišla prvá komerčné modifikácie a Fritz 13, ktorý by mohol kúpiť ktokoľvek a nezávisle vyskúšať svoje sily v konfrontácii s jedným z najsilnejších šachových robotov vytvorených človekom.

Priateľský robot

Fritz Chess 13 líši pohodlné a intuitívne užívateľské rozhranie s veľkým množstvom nastavení, vrátane zmien v úrovni výkonu počítača protivníka, niekoľko variantov šachových figúrok. Okrem toho, používateľ môže zmeniť zobrazenie výberom medzi trojrozmerné a dvojrozmerné zobrazenie. Všetky pohyby budú zaznamenané v priebehu hry, a budete vždy schopní posúdiť, kde bola chyba, alebo naopak, hral dobre. Všetky výsledky môžu byť exportované na ďalšie hodnotenie. Hra je viac než 10 úrovní výkonu počítačového súpera, prepínanie medzi ktorými si sami upraví svoju úroveň energie, zlepšenie ich zručností hru.

Vzdelávanie

Pre začínajúcich šachistu, a pre tých, ktorým nevadí zlepšiť svoje zručnosti, hra ponúka viac ako šesť hodín výukové videá, v ktorého tvorbe sa zúčastnilo medzinárodnej profesionálni tréneri a hráči svetovej triedy. To je dostupnosť výukových materiálov a robiť šachový program je nielen skvelý spôsob, ako stráviť čas v konfrontácii s dôstojným súpera, ale tiež skvelý výukový program, ktorý môže byť v praxi vás pripraví pre každú schôdzu šachovnicu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more