Záložky

Fragorii

Alternatívne názvy: Fragoria

Fragorii Online - browser-based multiplayer online hra, zadarmo, z pera Rusoftvar a žánru v súvislosti s RPG hier. Pri vykonávaní herných vývojárov sú čerpané od štandardného tému fantasy, a ako sa ukázalo, pre to dobrý dôvod. Online hra Fragorii ideálny pre všetkých tých, ktorí sú už unavení z večných vojnových elfov a orkov, trpaslíkov a nemŕtvych.

Pripojte sa do hry Fragorii netrvá dlho a tento proces je každému jasné. Všetko, čo musíte urobiť - zadajte názov konta, e-mailovú adresu a zabezpečenie heslom pre prístup k vášmu účtu. Hra je súčasťou hry holdingovej mailu. ru, čo znamená, že má na účte od iných hier tohto podniku, môžete hrať hry on-line Fragorii bez zaregistrovať znova. Každopádne, po tom, čo vaše e-mailová adresa e-mail potvrdenie, že registrácia Fragorii kompletné, môžete bezpečne spustiť hru.

Je potrebné poznamenať, že Fragorii on-line hra, ktorú môžete hrať nielen z prehliadača na začiatku vývoja projektu, okrem verzia prehliadača bola plánovaná a vydaním vlastného klienta. V tejto hre máte k dispozícii ponoriť do histórie našich predkov - Slovania, cíti svoju identitu, aby si drevostavby s srubs ako ty stal jedným z hrdinov, ktoré sú skvelou alternatívou pre všetkých hrdinov znudene rytierov.

Vesmír nám dáva Fragorii hry on-line, stačí posiaty radou hádaniek a záhad, zachováva staroveké kmene podivne ulovenej v hernom svete tisíc rokmi. Veľmi vážne obťažovať vývojári systému pivnici, monštier, ktoré sú podstatne vyššie ako ich náprotivky v pevnosti na povrchu zeme. Ale to je kompenzovaný veľkým množstvom skúseností a sily artefaktov, ktoré možno získať ako odmenu za ich vyhladenie. Sootvetstvennoi viac peňazí môžete zarobiť tým, že odstráni niekoľko inštancií. Všetky tieto záhadné veštci a tajomné veci v žalároch - sú pozostatky starovekej kultúry tajomné bytosti disponujú božskú moc a naplniť svet s arzenálom najrôznejších Fragorii záhad a tajomstiev, ktoré odhalí to na vás. Zahrajte si hru on-line Fragorii apelovať na všetkých, ktorí majú radi zaujímavé a pútavé príbehy, pretože dej v hre hoden volať sa takmer dokonalá.

Čas plynul, zimné pružiny boli nahradené a nepreskúmané svet Fragorii priekopníci začali usadzovať. Postavené veľké mestá rástol a mocnel a celej civilizácie život zdanlivo upraviť. Ale na jednom mieste, došlo k drvenie všetky živé a neživé výbuchu v obrovskom hernom svete, a ozvena to bolo počuť v každom rohu Magic Kingdom. Tento porodila obrovské explózie neuhasiteľnom ohňom, ktorý horel vo dne v noci, a vymazaný rovnako náhle, ako sa objavila. Čoskoro sa ukázalo, že zlyhanie v dôsledku samotného ohňa viedlo k neznáme miesto, aby každý myslel, že pasca smrti, pretože každý prichádza k nemu, bol stratený navždy.

Po nejakej dobe v kráľovstve Fragorii začal skutočnú epidémiu, zmutované zvieratá, a v horách priamo z kameňa začala vyrostayut kryštály, zistil, že baníci pripísať im alchymistov. Po nejakej dobe, vedci sa naučili, aby sa z tohto tajomného plemena teleportatory.

Trieda systém v hre je navrhnutý tak, že špecializácia, ako taká, neexistuje v hre. Existujú iba dva všeobecné triedy - bojovník a mág, určujú vaše správanie v boji. Ale všetko ostatné - je to vaša schopnosť vybudovať príslušné taktiky bojových akcií a predvídať súperove zálohy. Zručnosti v hre implementovaný tak, že ste na úrovni, vaša postava sa zvyšuje istú zručnosť s akékoľvek zbrane či obranné zručnosti.

Získať skúsenosti môžu byť nielen v boji, ale aj pre určité úlohy. Len vedľa odmeny v podobe skúseností v úspešnom dokončení misií môžete získať aj zbraň alebo zariadenie.

Fragorii hrať, že bude nielen príjemné, ale aj zaujímavé, zachytáva jeho pravosť. Zaregistrujte sa a ponoriť sa do sveta mágie a tajomstiev Fragorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more