Záložky

Fortným

Alternatívne názvy: Fortným

Fortnite online je fantastická karikatúra hra s prvkami prežitia a strelca, nakreslené v štýle karikatúry. Kombinácia príšer strašidelného vzhľadu a rozptýlených humorných momentov je vizitkou tejto online zábavy. Hra sa skutočne ukázala ako originálna. Spoločnosť Epic hry pri vývoji projektu používa Unreal Engine 4, takže herný svet sa ukázal byť plynulý a dynamicky sa meniaci. Tu čakáte na úžasné dobrodružstvá. Môžete cítiť nevýslovné slová emócie!

hráčov sa musí vrátiť do virtuálnych priestorov, kde je plný príšer. V tých chvíľach, keď s nimi bojujete, sa hra Fortnite stáva strelcom tretej osoby. Riadenie vašej postavy, vstúpite do horúcich bitiek s rôznymi odpornými tvormi, ktoré prichádzajú do celého davu. Ale budete mať možnosť pripraviť sa na tieto bitky. Ide o to, že svet je tu usporiadaný takým zaujímavým spôsobom, že vaše činy závisia od dennej doby. Počas dňa sa venujete výstavbe a posilňovaniu opevnení, ako aj príprave rôznych pascí pre príšery. A akonáhle noc spadne na zem, príšery vás v plnej sile zaútočia. V tejto dobe je lepšie byť na bezpečnom mieste, a nie blúdiť niekde v otvorených priestoroch, pretože tieto strašné bytosti sa cítia ako majstri situácie a sú pripravení zničiť každého, kto s ľahkosťou prejavuje nedbanlivosť. Ak začnete hrať na Fortnite, mali by ste sa snažiť nájsť cestu na nich, aby ste sa nebáli strachom, hneď ako sa skončí ďalší deň. Bezohľadne strieľať otravné príšery, potom, čo zásoby požadovanej zbrane. Nenechávajte zlé bytosti žiadnu šancu!

Ihneď po registrácii Fortnite vás zavedie do sveta otvorenej hry, začnite si na to zvyknúť. Aj keď je svetlo na nádvorí, rýchlo zbierať viac zdrojov a skôr postaviť svoj dom. Budete potrebovať stavebné materiály ako drevo, kameň, tehla. Stavba je jedným z najdôležitejších aspektov hry. Preto v priebehu hry zlepšíte to, čo budete môcť vytvoriť. Zmeny sa týkajú striech, podkroví, schodov a iných prvkov budov. Ďalšou veľmi dôležitou položkou sú zbrane. A je tiež predmetom zlepšenia. K dispozícii na upgrade dostupných zbraní. Dajme príklad. Môžete použiť jednoduchú kušu, a časom, môžete tiež pridať paralyzér k nemu, a tam vidíte, že môže byť vybavený výbušninami. Hranie hry Fortnite znamená neustále sa vyvíjajúci a silnejší. Pamätajte však, že aj skúšky sú čoraz vážnejšie.

Herný proces zahŕňa tak jednu spoločnosť, ako aj spoločnú hru. Aby sa účinne vysporiadali s inváziou príšer, hráči často vytvárajú aliancie a klany. Nájdite si spoľahlivých súdruhov a konajte s nimi. Uvidíte, bude to ešte zaujímavejšie!

Nezabudnite na pôvodný režim rezania s ostatnými hráčmi. Nie ste hádzaní na ostrov v spoločnosti 90 hráčov a mal by zostať len jeden víťaz. V tomto prípade môžete:

  • na získanie zdrojov,
  • nájdenie truhly s vybavením;
  • na stavbu opevnenia,
  • Strieľajte a ničte súpera,
  • schovať pred nepriateľmi;
  • prieskumné územie,
  • zomrie z neustále sa zužujúcej oblasti pôsobenia;
  • výhra!

Fortnite vám poskytne možnosť využívať voľný čas zadarmo. Nestrácajte ďalšiu minútu a pripojte sa k zábavnej hernej komunite. Nech sa naplnia všetky vaše nádeje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more