Záložky

Pre Honor

Alternatívne názvy: Pre Honor

Game pre čest a jeho pôvod.

Keď náhľad novej počítačovej hry, začnite argumenty, aký je žáner, s niektorými motormi, ktorí pracujú na tom, ktorý publikuje a ďalšie súvisiace atribúty. Ale aspoň to je známe, ako to bolo počaté autorkou, a koľko času prešlo pred nástupom jej úderov.

Game For Honor vyrastali v mysli Jasona Vandenberga viac ako 10 rokov. Impulz slúžil ako výtvarné kurzy západnej bitky zaznamenanej s Jasonom a potom začal premýšľať o spôsobe prenosu riadiacich prvkov ťahov meča. Keď sa táto myšlienka vytvorila, ponúkol to rôznym vydavateľom, ale už dlho nikto nechcel, aby sa pokazil, ak je nepopulárny žáner, s odkazom na absenciu cieľového publika. Ale nebol to jediný dôvod, prečo by táto akcia bola príliš realistická vtedy, keď neexistovala. A tak sa stalo, že Jason Vandenberg dokázal "porodiť" za cti Iba 12 rokov po jej nápadoch.

Dieťa by sa stále ukázalo ako nielen životaschopné, ale aj prekvapivo zábavné. Hračka nie je pokračovaním niekoho, ale úplne samostatným produktom s jedinečným príbehom.

At E3 2015 oznámenie herného projektu s režimom jedného používateľa / viacerých používateľov v žánri hackovania a zabíjania a pripravuje sa na vydanie vydavateľa Ubisoft jar 2016 Pre Honor bude možné stiahnuť najrelevantnejšie platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde v zadnej časti stredoveku.

Silné brnenie, meče, silné, prísne tváre vojakov, ktorí sa zblížili na bojovom poli, je For Honor, realistická bojová hra v tretej osobe. Je čas urobiť si osudný výber toho, kto sa stane v tomto stredovekom príbehu:

  Legiony neporazené rytsarem
 • The Warborn násilný vikingom
 • Sluvený pokoj samuraem

Čakáte na bojové pole kúpané v mori krvi a zapojte sa do stratégie rozvíjania taktiky v kombinácii so spojencami proti nepriateľom a zaútočte na ne od blízkych a ďalekých hraníc. Proces je taký realistický, že budete cítiť ako silu nárazu sa líšia v závislosti na hmotnosti zbrane.

Ak chcete stiahnuť For Honor, musíte počkať trochu, a môžete ísť na jednu misiu alebo zdieľať s kamarátmi okolo.

Trump For Honor na PC ostatným herným produktom emocionalita. Môžeme povedať, že toto je hra pre ťažkých mužov, ktorí po nástupe zúriaceho adrenalínu v žilách, vášni a inej chemickej reakcii cítia mimoriadny úder.

Keďže v živote sa znaky nedodržiavajú pravidlá "jeden na jedného" a môžu napadnúť niekoľko ľudí na jednom a často to robí. Predstavte si, že narazíte do davu, kričíte bojový výkrik a potom drží meč, aby udeřil. Naozaj by mali byť najťažšie mávanie ramien a nečakať, kým systém automaticky robí to pre vás. Pretože váš súper je tiež skutočným hráčom, ktorý vyhráva bitku ako prvý, chytiť druhého omylom a spôsobiť smrteľnú ranu.

Game funkcie.

Game For Honor spôsobilo veľa hluku a nemôže čakať na to, že hráči sedia na monitore tým, že pôjdu do vojenskej kampane a ponechajú svoje manželky, aby udržali krbové kachle, kým nevrátia štít alebo štít. A vyhrať všetky bitky, myslieť a konať rýchlo, s využitím dostupných herných príležitostí.

 • Vyzbrojte tri frakcie bojovníka rytier, samuraj alebo viking
 • Sisteme Battle pomáhajú riadiť mechom
 • Obdumyvayte military strategiyu
 • Razvivayte talents geroev
 • Srazhaytes v kampani pre jedného hráča alebo rameno na rameno s druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more