Záložky

Futbal Masters

Alternatívne názvy: Futbal Masters

Ak ste blázon o športové hry, a futbal - vaše hobby, potom sa hra futbal Masters vám pomôžu nielen prejsť chladné zimné večer, ale aj teplý letný deň. Koniec koncov, je to šialene zaujímavý projekt od francúzskych vývojárov. A ešte k rozsahu veľmi populárne FIFA tento projekt tak ďaleko nedosahuje, sa mu podarilo získať svoju vlastnú cieľovú skupinu, ktorá ho drží každý okamih. Pekná grafika a hrateľnosť perfektne vykonanej prilákať hráči z celého sveta sa pripojí každého futbalového šialenstva.

Futbal Masters online - hry žáner, ktorý skúsení herné kritici charakterizujú ako MMORPG. MMORPG futbal - zaujímavé, že? Na rozdiel od viacerých slávnych futbalových hier on-line, bude tento projekt dá viac sily. Takže teraz si nemôže byť len futbalista alebo tréner futbalového klubu, sa budete cítiť ako naozajstný futbalový manažér. Váš odbor činnosti je spojené s futbalom, ale hra nebude musieť premýšľať o taktike, budete musieť správne naložiť s finančnými záležitosti klubu. Takže, zistíte, že vtiahnutí do sveta politiky a ekonomiky. Budete potrebovať, aby sa zapojili do náboru nových futbalových hviezd, činné vo výstavbe a finančných taktike múdro spravujú klub peniaze. Všetky rozhodnutia týkajúce sa vášho klubu tak ako tak musí prejsť cez vaše ruky. Vy - muž, v ktorého ruke moc je sústredená.

Pretože sa jedná o typický projekt on-line, (pravdepodobne ste už mal hádať sa) v procese registrácie futbal Masters bude nutné spustiť hru. Hra rozhranie je vyzdobený vo francúzštine a, bohužiaľ, že je nemožné nájsť jediné slovo v ruštine. Avšak, vstavaný v každom prekladateľ sa ľahko vysporiadať sa s bariérou nedorozumenia tým, že vám voľný prístup k riadeniu projektov.

Priamo na domovskej stránke budete mať k dispozícii na registračnom formulári, po naplnení, ktoré môžete začať hrať futbal Masters.

Je nepravdepodobné, že budete môcť stretnúť s priateľmi z minulých Komentáre vyjadrovania (ak ste fanúšik francúzskych hier), ale prekladateľ pomôže vyrovnať sa s týmto problémom. Budete musieť zadať svoje užívateľské meno, heslo, a podľa tradície, e-mailovej schránky.

Hrať hru Football Masters bude veľmi zaujímavé, pretože budete ležať podstatne väčšie bremeno zodpovednosti. Vašou hlavnou úlohou - zabezpečiť blaho svojej vlastný klub. Ako? musíte myslieť na to sami. Jediné vodítko - v boji proti všetkým dobro. Takže sa môžete pozrieť na sponzorov, zlepšiť a rozvíjať u vytržení, prenájom najtalentovanejších hráčov a zúčastniť sa rôznych súťaží.

Budete mať možnosť podieľať sa na voľné futbal Masters v závažných stretnutí a priateľských zápasov. Súťažiaci môže byť vaša priatelia hráčmi z celého sveta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more