Záložky

Football Manager

Alternatívne názvy: Football Manager

Manažér Futbal on-line - je športové on-line stratégia, ktorá bude zaujímavá pre fanúšikov futbalových zápasov. Tento futbalový zápas je vyvinutý Sports Interactive a pravidelné séria, preslávené séria futbalového Football Manager, ktorý sa začal už v roku 1992 (pod názvom Championship Manager). Táto hra bola prvá, ktoré vedenie zaviedlo futbalový tím ...

Aby bolo možné začať hrať hru on-line správca futbal, potrebujete Registrácia manažér futbal, ktorý je takto: k aktivácii herný účet, ktorý potrebujete z domovskej stránky alebo kliknutím na tento odkaz http://store. steampowered. com / o /, stiahnuť platforma online gaming Steam, s ktorým môžete spustiť hru. Je to vlastne bude zaregistrujete svoju hru správcu futbal.

Požiadavky na systém pre inštaláciu Internet platforma Steam:

- Windows XP, Vista alebo 7;

- 512 MB pamäte RAM

- Procesor s taktovacou frekvenciou 1 GHz alebo lepší.

Mac Pro - Intel Mac, OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 alebo novší.

Dôrazne sa odporúča dvoch-tlačidlo myši, a takzhe1 GB voľného miesta na pevnom disku a

Širokopásmové pripojenie k internetu.

Prihlásený hra Football Manager ponúka pôsobiť ako futbalový tréner jedného z futbalových klubov. Výber je široký, pretože vám bude ponúknutá viac ako päťdesiat krajín na planéte, na ktoré by bolo vybrať si klub z najväčších líg po celom svete.

Prihlásený hra manažér futbal má dosť dobrý systém podpory a školení. Vďaka informáciám v tomto systéme, ktorý bude schopný pochopiť, čo sa deje v tejto hre. Napriek skutočnosti, že tento systém je určený predovšetkým pre začiatočníkov, skúsených hráčov, táto informácia môže byť tiež užitočná, ako manažér futbal online hra je neustále aktualizovaný, a zakaždým, keď sa objavia nejaké nové príležitosti. S touto vedomostí budete môcť viesť viac úspešný a plnú hru.

V tejto verzii, táto hra (manažér Football 2012), tam boli niektoré inovácie a vylepšenia. Tu sú základy, ktoré som Vás pozývajú na splnenie

- Schopnosť riadiť, kedy a kde chcete,

- Príležitosť podieľať sa na prevody a zmluvy;

- Lepší výkon skauti;

- Zlepšenie sledovanie 3D mechanizmu motora;

- Viac inteligentné rozhranie;

- Intonácia;

- Prítomnosť nového tréningového režimu.

Viac informácií o týchto inovácií možno nájsť na oficiálnych stránkach Manager futbalu.

Okrem týchto inovácií, správca zveri, futbal online sa podstatne zmenená mnoho ďalších aspektov, ako je napríklad práca s médiami, tlačové konferencie, juniorské a systému pre vytváranie nových hráčov. Okrem toho došlo k zmenám v schopnosti integrovať so sociálnymi sieťami, mechaniky v priateľských, manažérskych tímov, a dokonca aj niektoré aspekty hry. Podrobnosti o každej z týchto aspektov sa môžete dozvedieť z radu videí, ktoré budú čoskoro k dispozícii na oficiálnych stránkach hry.

Hrať hru na správcu futbal on-line, riešiť rôzne problémy a prijímania dôležitých rozhodnutí, ako je napríklad, ktorí produkujú na poli, a koho nechať na lavičke. Musíte definovať taktiku hracia, aby náhrady, dávať pokyny, sledovať zápas ...

Ako vedúci manažér futbal hrať, musíte pri plnení svojich povinností a mimo ihriska. Napríklad: vykonať výber hráčov pre hry, zúčastniť sa prevodov, komunikovať s tlačou, atď

V manažéra futbalového zápasu bude zaujímavé, nie je divu, táto hra je zďaleka jeden z najlepších v tomto segmente. Takže ak máte záujem v tejto hre, bude manažér futbal registrácia Vám umožní cítiť sa ako futbalový profík!

Účelom hry, myslím, že chápete, že je získať čo najviac trofejí pohár!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more