Záložky

Futbalová legenda

Alternatívne názvy: Futbalová legenda
Objednávka je jednoduchá, musíte sa najprv zaregistrovať, potom nainštalovať program a začať vytvárať vlastnú futbalovú hviezdu. Futbalisti môžu nastaviť jedinečný vzhľad:

  • faktívne funkcie, až do dokončenia portrétnej podobnosti s reálnou osobou,
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu forma, ochrana a osobný štýl.

Vytvorte si vlastnú futbalovú legendu, hráči môžu okamžite ísť na ihrisko na cvičenie. V tomto režime neexistujú žiadni iní hráči, len brankár, ktorý spravuje umelú inteligenciu, mimochodom len brankára robot v akomkoľvek režime, ostatní hráči na poli, skutoční ľudia. V tréningovom režime je možné zvládnuť údery zo všetkých hracej plochy, dribling, všetky druhy pretekov, rôzne štíty.

vyzerá v hre veľa, nielen na hranie a cvičenie. Hráč si môže vytvoriť svoj vlastný tím priateľov alebo sa pripojiť k existujúcemu, vytvoriť si vlastný klub, zúčastniť sa turnajov alebo vykonávať úlohy, ktoré sa v hre objavujú každý deň. Akumulácia oboch nám umožňuje rozvíjať futbalového hráča, získať tituly na zvýšenie jeho rýchlosti, vytrvalosti a ďalších fyzických vlastností. Hra má možnosť zakúpiť športové vybavenie pre hráčov, čo ovplyvňuje aj kvalitu jeho hry.

Vysoká tímová hra vyžaduje koordinovanú prácu všetkých športovcov, takže sa môžete zúčastniť priateľských zápasov, praktizovať kolektívnu hru a umiestniť na ihrisko každého účastníka. Hráči majú možnosť vytvoriť viacerých hráčov a vybrať si znak bezprostredne pred začiatkom hry. Tiež podporuje výmenu a predaj hráčov. Všetky hry môžu byť uložené a prezerané.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more