Záložky

Fly for Fun

Alternatívne názvy: Flyff

Ste unavení z jednotvárnosti každodenného života? Chcete lietať? Stýkať sa s priateľskými ľuďmi, bez strachu, že beží na rúhanie? Potom ste - tu. Fly for Fun online hre, Anime jeho fascinujúce karamel, farebné a grafickú kvalitu, verejne dostupné lety a všetky druhy zábavy spolu s rôznymi testami.

Jedná sa o bezplatnú MMORPG hry, kde si chcete stiahnuť klienta, ale pred - ísť krok Registrácia Fly for Fun. Ak to chcete vykonať, zamierte na oficiálne stránky a prejdite na príslušnú stránku. Pripojte sa do hry Fly for Fun vyžadujú, aby ste vyplniť nasledujúci formulár: meno, heslo, tajnú odpoveď, že si vyberiete pre seba, zadajte kód z obrázku a prijatie Dohody o užívaní, spolu so záväzkom splniť nariadenia. Dokončiť. Môžete začať sťahovať klient Fly for Fun registrácii tiež poskytuje príležitosť učiť sa priamo od existujúcich druhov postáv, takže sa môžete rozhodnúť, kto bude pokračovať dobyť miestnej vrcholy. Všeobecne platí, že registrácia Flyff nevyžaduje veľké výdavky času a úsilia.

Hra Fly for Fun online, aj keď je báječný vo svojej podstate, ale nie najľahší medzi MMORPG. Cesta z veľkého bojovníka začína na každého rovnako. Na začiatku, vytvoriť postavu, nemôžete ho vybrať pre akúkoľvek profesiu alebo triedu. Stačí hrať hru Fly for Fun on-line, pretože to nie je o nič menej zaujímavé. Avšak, na úrovni 15 bude musieť bežať netrénovaný kočík, a len on môže dosiahnuť vyberie povolania. Prekročil 60., máš špecialitu. Avšak, nenechajte sa vystrašiť: vyrovnávanie neberie príliš veľa času, a "krídla" možno získať na začiatku hry hrať Flyff V takomto systéme tried a povolania - to je len plus. Môžete si dostatok času na preskúmanie gameplay, ktorý umožní určiť najpohodlnejší štýl boja. To znamená, že bez akéhokoľvek náhlenia s istotou rozhodnúť, koho hrať hry on-line Fly for Fun - či lekár, či je nádrž.

Okrem toho, on-line hra Flyff úplne demokratický, pokiaľ ide o prechod z triedy do triedy. Napríklad, mág, môžete ľahko "preškoliť" na Assist alebo Acrobat, ktoré sú tak či onak, jedinečný vo svojej najčistejšej podobe ... pretože muži a kúzelníci (hadov) - sú všade a sú štandardné. A Fly for Fun-line ... akrobat sa špecializuje výhradne v jurisdikcii pohybovala. Čo je zaujímavé, pretože to je jeho zbraň - jeho nepriatelia, bude neutralizovať alebo pomocou luky (je potrebné rozvíjať obratnosť v tomto prípade), alebo ... Yo-Yo (a tu sila nebolí)! A ak sa rozhodnete hrať v Fly pre zábavu Assist, potom - čistá voda voz. S čarovnou paličkou v ruke, môžete si všetko zlepšiť alebo liečbe, a rukaviciach - citlivé bash. To, že týmto spôsobom, budete môcť začať pred všetkými súčasnými zrážaním niekoľko monštier. Čo stojí veľa, ver mi.

A teraz niečo o najdôležitejších rysov Flyff on-line - na linkách. Hlavná vec, ktorú tu, na rozdiel od iných "smrtiace" hry je rozmanitosť vozidiel. Pre každý vkus - metlu stupa dosku. V obchode to dobrý veľa. Všetko, čo je potrebné - pochopiť techniku ​​aplikácie a ísť plachtenie. V Fly For Fun hry nie je nijak zvlášť ťažké, ale neuveriteľne milý, a oko je potešený, a myseľ nie je napätý.

Mimochodom, o príbehu. Flyff Hra rozpráva príbeh jej sveta Rondo bolo vytvorených päť bohov. Spočiatku riadiť jeho vytvoreniu perfektnej potešenie je, potom sa začnú nudiť a rozhodol sa odísť, opúšťať brankára Rice. Čo, pocit osamelosti, ktorý postavil priateľka, stelesňujúci vlastnosti jej vlastné. Všetky hnev a nenávisť dostal Tiene, ktorý okamžite vytrhol z Rondo kontinentu, takže ju stúpať vysoko nad zemou. Neskôr Madrigal čo ostrov rozdelený do troch častí. Tieň sa podarilo vyhnať z ostrovov, ale on-line hra Fly Fun «Prosím» pozostatkov vojny proti zlu - monštrá, a ktoré budú musieť bojovať o väčšinu svojho času hrania. V dobrom slova zmysle!

 

Fly for Fun on-line registráciu