Záložky

FlatOut 2

Alternatívne názvy: FlatOut 2

Hra FlatOut 2 je on-line počítačová hra o závod. Táto hra získala povesť nie je horší než prvá časť. FlatOut2 sláva hra má najviac deštruktívne závody po celom svete.

FlatOut 2 hry si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach tejto hry, alebo akýkoľvek iný na webe, ktorý poskytuje tento prístup. Okrem Flataut 2 si môžete stiahnuť cez torrenty pred týmto prednastavením v programe pre sťahovanie torrentov.

Môžete zaregistrovať on-line zadarmo FlatOut 2. Ak chcete zaregistrovať do FlatOut 2 musíte zadať:

1) e-mailovú adresu.

2) meno a heslo.

Je však potrebné poznamenať, že táto hra nie je zadarmo a je k dispozícii nielen prostredníctvom oficiálnych internetových stránok, ale tiež prostredníctvom on-line obchodu Buka.

Predtým, než začnete hrať, pozrite sa na od hry

FlatOut 2 video. Tu pre seba môžete nájsť užitočné informácie o hre.

V hre FlatOut 2 budete hrať na tých neobvyklých trasách, ktoré sú plné nebezpečenstva, nádherné scenérie, dynamických objektov a rôznych interaktívnych zón. Predmetom tejto hry - je to kruté a agresívne jazdy, ktorý nie je pod mocou slabé.

V Flataut 2 Budete hrať proti siedmich súperov, z ktorých každý má svoje vlastné metódy, parametre a jazdný štýl.

Nie každý hráč bude mať možnosť dosiahnuť cieľovej čiare, hráč môže byť stratená z pevného disku, a to bude trvať ďaleko od cesty v pohrebnom voze.

Vzhľadom k fyzikálnym modelu hry FlatOut 2 môžete vidieť všetky škody, ktoré dostane hráč a auto počas závodu. Je to z toho dôvodu, táto hra je považovaná za jednu z najkrajších na svete.

Hry Flataut 2 vstupenky od hráčov pre automobily neboli tak veľkolepé vývojári, ale teraz sa všetko zmenilo. Dvanásť mini-hry FlatOut 2 plnené tento extrémny a je to tu, že budete môcť trápenia jeho vodič, čo sa zanedbáva pás.

Tu si môžete vybrať jeden z režimov hry: dvanásť mini-hry, alebo nová verzia derby.

V hre 2 Flataut mať multiplayerové módy ako single-player a Vývojárom sa odporúča prejsť prvú hru v režime jedného hráča, zdokonaliť svoje zručnosti, a potom pokračovať do režimu pre viac hráčov. Prostredníctvom internetu, máte možnosť súťažiť s najlepšími hráčmi na svete na hru FlatOut 2.

Flataut 2 Vlastnosti:

1) bude živelných pohrôm a katastrof, aby vám peniaze.

2) môžete získať Grand Prix na víťazstvo nad súperom rodiny.

3) obrovské parkovisko s rôznymi triedami vozidiel.

4) Nové krajiny pre pretekanie.

5) schopnosť prísť s trest za opustenie ovládače.

6) Až osem hráčov v režime pre viacerých hráčov cez internet alebo LAN.

Vstúpte do sveta FlatOut 2 - neuveriteľne bláznivé preteky. Zlepšiť svoje zručnosti na výhru v súťažiach a získať ich pre Grand Prix.

Pozvite svojich priateľov do hry pre vás sa stal viac vzrušujúce a neuveriteľné.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more