Záložky

Firefall

Alternatívne názvy: Faerfoll

Firefall - multiplayer hra od prvej a tretej osoby. Firefall hra v žánri sci-fi a je to žiadne možnosti. Krajiny existoval v mieri a harmónii, až lietal u meteoritu. A nie je jednoduché, a oheň. A to viedlo k takému kusu účinkov krajín. Nonhumans panovania na zemi, a v podobe mužov vyhovuje roboty. Hrať hru Firefall celkom vzrušujúce.

Rovnako ako v každom hraní je treba umiestniť svoju postavu v hre. Firefall registrácia je celkom štandardné tu, a len tak

  • Uveďte e-mailovú adresu,
  • Vytvoriť heslo.

A ste pripravení k boju a neuveriteľná cesta. Ako obvykle, pre začiatočníkov, to všetko začína s tvorbou a výberom hrdinu. všetky sú dosť podobné, rozlišuje nich patrí len do jednej z kategórií:

  • Engineer;
  • Útok;
  • Biotech;
  • Scout,
  • Dreadnought.

Engineer - silná v každej situácii, pretože má dobré zariadení a mechanizmov.

Assault - ako normálny človek pre pechotu, rýchly a silný.

Biotech - určený pre bojovej podpory, a to vždy s biotechnológií, pri boji.

Scout - dobrá vo svojom odbore, je ďaleko od pripravený rozbiť nepriateľa.

Dreadnought - odolné proti všetkým druhom testov, a to vždy s guľometom, ktorý by zničiť nepriateľa.

Táto funkcia sa môže v priebehu hry zmeniť, ale skôr k zmene battlfreymov - kostým.

Hra bude len môcť hrať Firefall skutočný stratég a remeselník dokáže také stroje, ako sú roboty. Tie bojujú o pozostatky normálne civilizácie, pretože všetko, čo bolo ešte nevrátil.

Čo by ste prežiť na vašej planéte je stále dodávaný položky, ako je Christie. Ale vy ste strach, že zdroj môže prestať sa rozhodli priviezť svoje vlastné. Ale v neskôr vytvorila loď a jej kolaps viedol k porušeniu v systéme Zeme, a na začiatku ďalšie mutácie.

Svet je vždy plný nepriateľov, ale tu, všetky živé bytosti, sa stal agresívny, násilné. Majú vlastný vzhľad, pripravená k obrane a útoku. Skôr i len k útoku.

Ako hru Firefall on-line, to sa pripojí k fanúšikovskú základňu nielen ležiace na nás bližšie krajiny, ale tiež najviac vzdialené. Môžete tiež zavolať svojich kamarátov a šťastne, takže ich fantázie. Pripojte sa k tímu a byť pripravení si navzájom pomáhajú.

Herný Firefall poteší svojim hráči kvalitnú grafiku. Je to celkom jasné a farebné. Monsters, ako by špeciálne vyzerať jasnejšie a okamžite zrejmé. Nenechajte bez povšimnutia. Najmä v hrateľnosti nie je žiadny hudobný doprovod. Možno, že by bolo lepšie, aby bolo počuť dýchanie súpera, a zvuk streľby vo svojej odpovedi. Ale môžete bezpečne počúvať hudbu.

Hra Firefall zadarmo poskytuje príležitosť nielen hrať, ale aj v procese robiť niečo, herné funkcie a zmeny, a to buď to, alebo preobretat.

Všeobecne platí, potom ste už vedeli, že sú pripravení začať hrať. Pokračujte k registrácii, nenechajte je vyhrať. Úspešné budete hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more