Záložky

Majstrovstvá sveta

Alternatívne názvy: Majstrovstvá sveta

Herný FIFA Svet nie je treba predstavovať, a príbeh, ako sme presvedčení, že by ste počuli o tom, aj keď nie futbalový fanúšik. To je jedna z najlepších hier, ktoré urobil toľko kvalitatívne formu, keď sa na neho pozriete prvýkrát, že väčšina z nich nie je vidieť a je možné miešať s touto prenos zo zápasu. V tejto hre máte možnosť organizovať majstrovstvá sveta alebo majstrovstvá európskej a vyhrať, samozrejme, tím, ktorý máte radi. V zásade všetky hry, ktoré boli vyvinuté tím EA Športové , majú konkurenčnú výhodu nad ostatnými, pretože jeho bezkonkurenčná grafika a vynikajúcu hrateľnosť. Ale hra FIFA World on-line vizuálny dôkaz. Keď sa pozriete na realistický vzhľad hráčov a pohybových dielní lopty, máme myšlienky o tom, čo si vlastné skutočné hráčov a rozhodnúť sa pre ne. Predtým, než táto hra je prípustné len pre tých, ktorí majú set-top box, ale tentoraz to bola k dispozícii tým, ktorí skutočne boli, ktorí chcú vyskúšať svoje ruky na FIFA, ale vzhľadom k tomu príležitosť, pretože tam neboli žiadne adaptéry. Takže radovať hráči, teraz môžete hrať na vašom osobnom počítači.

Budete mať možnosť požiadať o účasť v hre, ktorá je len hra sama o sebe v tejto dobe v procese testovania beta. A práve v čase tejto hre možné ako základných režimoch:

- UltimateTeam - v tomto herný mód celý zápas úplne len vo vašich silách, a riadiť osud tímu. Váš výkon budú môcť kupovať a predávať rôzne hráčov. Vzhľadom k tomu, prestupový trh je vždy otvorený (kedykoľvek), ku každému máte možnosť, ak ste svižné sa dozvedieť viac o svojich súperov. Každý týždeň, tento režim je aktualizovaný a spustiť celú radu aplikácií pre neho. Tento herný mód vám pomôže hrať FIFA World zadarmo.

- Command League - v tomto režime budete musieť zaplatiť jeden kredit pre každú hru. Ak vyhráte turnaj, alebo na rovnakú udalosť, tj pravdepodobnosť, že budete hradiť svoj kredit. S frekvenciou hry, môžete zvýšiť množstvo credit scoring.

Vo FIFA World registráciu je nutné, pretože je to on-line hra. Vďaka registrácii budete môcť požiadať o účasť na skúške a navštíviť jednu z prvých šťastlivcov vybrali.

Na začiatku registrácia budete vyzvaní na zadanie osobného e-mailu v rade, ktorý sa nachádza na hlavnej stránke webu hry. Keď sú všetky výplne, kliknite na tlačidlo "Odoslať".

Ak ste nezaregistrovali a nemáte vytvorený svoj účet v systéme Poznámka o pôvode , potom sa vaša pozornosť bude mať registračný formulár po vyplnení, ktoré budete hrať hra FIFA World. Pre tých, ktorí majú účet už v tomto systéme existuje budú môcť len ísť do hry len s uvedením prezývku a tajný kód, ktorý sa vzťahuje k vášmu účtu.

Táto hra bola preložená do ruštiny, takže vyplnenie formulára a ďalšej účasti na hranie nebudete mať problém. Jednoducho postupujte podľa pokynov, ktoré sú systém a vyplniť poradí.

A potom kliknite na tlačidlo "Register" a čakať na okamih, kedy sa správcovi hry sa budete chcieť hru.

Majstrovstvá sveta v hre dostanete rozmanitý tím, rovnako ako týždenný tím, zložený z hráčov bude určená na základe výsledkov v týždni (s nimi bude zaobchádzať hráč, ktorý zaznamenal za týždeň v reálnom čase).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more