Záložky

FIFA 14

Alternatívne názvy: FIFA 14

Hra FIFA 14 - športové simulátor futbalu súvisí, vyžaduje uplatňovanie taktiky. Projekt od tvorcov série hier - EA Canada. V porovnaní s predchádzajúcim hry Fifa 14 má rad významných výhod. Zameranie hry je o tímovej spolupráci, a používanie taktiky. Výhodou projektu je vynikajúci loptu fyzika a realistické ťahy, rýchlosť driblovanie a rôzne techniky driblovanie, tiež možnosť vykonávať zvraty prejde, plnú kontrolu pravosti situácie v priebehu hry, a rýchly vývoj v oblasti kariérneho rastu. Vaši protivníci majú inteligenciu, takže bitka naozaj zaujímavá a bohatá. Po celý stožiar je emocionálne napätie a z každej víťazstvo je ešte sladšie. Tiež je súčasťou FIFA 14 líg, môžete diskutovať o skúsenosti s rovnakým futbalovým šialený nick, komunikovať s rovesníkmi, vyjadrovať svoj názor na akúkoľvek záležitosť. Prítomnosť sociálne zložky robí hrateľnosť je celkom zábavné, pretože nemáte pocit odrezaní od sveta, ale naopak - pocit, že ste uprostred najhorúcejších udalostí. Ak máte radi hry podobné predmety, určite by ste mali stiahnuť FIFA 14, ponoriť do atmosféry veľkého športu, a tak oživiť dlhé večery zaujímavých aktivít.

Nízke systémové požiadavky vám umožní stiahnuť Fifa 14 všetkým prichádzajúcim. Po inštalácii hry na počítači, okamžite sa pustiť do podnikania. Mali by ste sa snažiť budovať kariéru, a to prispieva ku každému novému víťazstvu. Znamená to, že čím viac zápasov, tým lepšie vaše šance. Len chcem povedať, že FIFA 14 je k dispozícii pre prehrávanie v rôznych režimoch. Nový je len jeden. Toto obdobie hrať spolu. Myšlienka je, že spojiť svoje úsilie s priateľom a boja proti rovnakému súperovi duo. Ďalšie režimy, mali by ste byť oboznámení s predchádzajúcimi hrami. Vyberte všetky, ktoré budú ako: on-line sezón, rýchle zápasy s AI, offline kariéry trénera a hráčov priateľských. Okrem účasti v hrách prichádzajú vyčerpávajúce, ale v jeho vlastné zaujímavé cvičenie. To bolo počas tréningu budete zdokonaľovať nové zručnosti. Bez toho jednoducho nebude robiť. A ďalšia sympatická moment. Inštalácia FIFA 14 na PC, môžete vyvíjať a zlepšovať svoju sieť skautov. Lákavá ponuka, nie?

A ešte predtým, než začnete v plnej sile hrať Fifa 14, mali by ste pochopiť niektoré prvky. Tie musia byť vedomí svojich schopností. Vzhľadom k tomu, že vývojári pracovali na celej rade vylepšenia, FIFA 14 ks umožňuje nasledujúce: ". Golier" curling lopta biť vzdialenosť, nízko letiaceho lopty, ktorý si pletie brankárske kopy pre A tiež môžete použiť kombináciu hry a úspešne hrať lepšie súperovi pozíciu. Vzhľadom k tomu, hráči môžu teraz meniť šírku ihriska a vyberte nájazdový uhol lopty, hra dostane naozaj nečakaným z realistické. Zamyslite sa nad každým krokom, s vedomím, že skreslený trajektórie lopty nesklame tu, pretože to zodpovedá reálne fyzike letu. Poďte rýchlo Fifa 14 tímov a mať radosť z hry. Veľa šťastia!

 

FIFA 14