Záložky

fifa 13

Alternatívne názvy: Fifa 13 Fifa 2013 FIFA 2013

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz a vyššie

RAM: 2 GB a viac

Video: 256 MB pamäte a až

Voľné miesto na disku: 8 GB.

Hra FIFA 13 - posledné vydané verzie populárnej série športových simulácií a každý rok vývojári sa snažia priniesť svoje nové dieťa nejaké zmeny, bez straty všeobecného ducha série. Nie inak tomu bolo na pravidlá a Fifa 13. Hlavná časť FIFA 13 PC verzia sa nelíši od náprotivkov konzoly, to je niekedy chybovať na vývoji EA Sports, dotkol upresnenie umelej inteligencie a fyzikálny engine unikátny Impact Engine.

Útok a obrana

To humanizácie virtuálnych futbalistov, ktorá ovplyvnila nielen vzhľad, ale aj psychologické aspekty hry a tlačí mnoho fanúšikov prehliadky ísť do obchodu kúpiť FIFA 13. Počas útoku sa hráči FIFA 13 sa už podobajú roboty a celkom schopný robiť chyby v programoch, alebo naopak, ukázať vodcovské schopnosti. Myslenie a ďalšie prírodné hráči - to je hlavný a najzávažnejší rozdiel, ktorý má hru FIFA 13 od svojich rovesníkov a priamych konkurentov. Rovnaké zmeny boli vykonané a akcie obrancovia vo FIFA 13, ktorá sa bude hrať veľa "človečenstva", stráca koncentráciu a umožňujúci ďalšie chyby pri dlhodobom schopnosť stlačte nepriateľa. Koncentrácia a pevnosť vašich obranných hráčov bude musieť naďalej používať časté vpády do tábora nepriateľa, aby im trochu oddychu.

Driblovanie a driblovanie

Ohromujúca zložité finty a klamný pohyb - najpestrejšia časť futbalu a že by bolo prekvapujúce, keby hra FIFA 13 neodrážali tento aspekt hry číslo jedna. Spravovanie finty v druhej časti hry sa stala oveľa rozmanitejšie a jednoduchšie implementovať, a dokonca aj FIFA 13, pc-verzia, ktorá nebola nikdy známa jednoduchú obsluhu bez použitia klamlivé manévre gamepad, táto zložka sa stala oveľa demokratickejšia. Teraz hra FIFA 13 ponúka všetky možnosti pre vás, keď ste driblovanie dva určený kombináciu klávesov, aké iné ovládacie prvky, a zobrazí sa na poli pri nohách hráčom v poli ako ťahy. Jednoduchšie a dostupnejšie systém bude veľmi ťažké prísť.

Kontrola lopty

Ďalším dôležitým detailom, ktorý jednoducho robí ísť do obchodu kúpiť FIFA 13, je realizácia manželstvo na prvý dotyk lopty. Teraz tam je bod, v ktorom úplne každý hráč na poli rovnako dobre vypracovaný s bicykli športového vybavenia. Spodná technické ukazovatele držania, tým dlhšie trvá prijímať a spracovávať loptu hráč, pohár bude robiť chyby pri príjme. Je táto funkcia sa dá najefektívnejšie použiť pri nastavovaní obrannej akcie svojho tímu, najhustejšie hrať s hráčom dostane loptu, prinútiť to, aby sa zabránilo vynútené chyby.

Impact Engine

Serious inovácie, aby FIFA 13, hra, v ktorej sa stáva oveľa príjemnejšie aj z estetického hľadiska, robí fyzikálny engine a prepracovanú Impact Engine. S jeho pomocou, každý hráč má vlastnosti pohyb, beh, skákanie a výber. V kontakte s ostatnými hráčmi, nech boj o moc, alebo zrážka, budú hráči správať úplne odlišne, v závislosti na situácii a charakteristikám jednotlivých herným. Všetky pohyby pracoval s nevšednou starostlivosťou a detailov, ktoré niekedy dostane dojem sledovanie skutočnej futbalový zápas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more