Záložky

Fiesta on-line

Alternatívne názvy: Slávnosť

Fiesta Živé - MMORPG hra s klientom fi žánru k dispozícii verejnosti bezplatne. Ons Na Soft Company je už dlho známy pre svoje originálne nápady. A teraz fanúšikovia môžu tešiť virtuálnej zábavy nový on-line kozmetický produkt, ktorý kombinuje závažné udalosti kresleného zábavy. Plán hru na najvyššej úrovni. Vďaka 3-D obraz dojem, že všetko, čo sa deje, je skutočné. Návštevníci čakanie z najviac vzrušujúcich dobrodružstiev vo svete snov a kúziel. Existuje toľko úloh, že nemôžete Minútka nie nečinne sedieť. PvP a PvE systém je rovnako dobre vyvinuté. A možnosť vybrať si smer vývoja mnohých užívateľov ako balzam na dušu. Pripojiť obyvateľom tajomných krajín k víťazstvu v nebezpečných bojoch, baví pri realizácii mierových pracovných miest, a len užívať si života v tomto krásnom vesmíre!

Do Fiesta prihlásený hrať, musieť uspokojiť s pár otázok. Najprv skontrolujte, či je konfigurácia vhodná počítač. Po druhé, musíte sa zaregistrovať do hry Fiesta prihlásený . Po tretie, mali by ste si stiahnuť a nainštalovať klienta. Zoznam minimálnych požiadaviek na systém poteší svoju vernosť: OS Windows 2000/XP, Pentium 4 procesor 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 + videá GeForce MX 64 MB, zvuk kompatibilný s Direct X 9. 0, 3 gigabajty voľného miesta na pevnom disku a pamäti RAM 512 MB Fiesta prihlásený registrácia vyžaduje vyplnenie formulára s týchto oblastiach: meno, e-mailovú adresu, heslo, dátum narodenia, pohlavie. Potom môžete vytvoriť vzhľad vašej postavy a vybrať predajné triedu.

Fiesta Hra ponúka kurzy, ako bojovník, mág, spovedník, šípky a žolík. Ak chcete urobiť správne rozhodnutie, čo potrebujete vedieť, ako vyzerajú.

1 . Bojovníci sú silní, odvážni, vytrvalý a húževnatý. Sú známe pre svoje bojové zručnosti a schopnosť viesť bitku v tesnej blízkosti. Ich pôsobivá fyzická sila umožňuje cítiť dôveru.

2 . Kúzelníci príkaz tajné prvky. Táto schopnosť z nich robí vyniknúť medzi ostatnými obyvateľmi sveta. A nech je to veľmi silná fyzicky schopný starať sa o seba iným spôsobom.

3 . Arrows inšpirovať obávať akéhokoľvek súpera. Ich schopnosti sú rozmanité a nápadité. Plus, pomáhajú sily prírody. Cíti najviac veria, v dlhých bitkách. V týchto bojovníkov je potrebné každý tím.

4 . Vyznávač kombinujú schopnosť liečiť a útoku. Sú schopní pomôcť obeti kamarátmi, ale nepriatelia s nimi nie je neporiadok. Navyše, oni môžu dokonca silnejšie spojenca, čo zvyšuje ich poškodeniu.

.

5 Jokers iný skill spôsobiť veľké škody len okamžite. Ak chcete hodiť súpera vydesený, že vyžadujú len veľmi málo času. Sú veľmi agilné a rýchlo, mohli zavesiť na nepriateľské bunkre, účinok, ktorý sa objaví postupne.

Hrať hru Fiesta prihlásený budete, pohybujúce sa cez levely. Čím vyššia úroveň, tým silnejší postava. Budete musieť pumpovať pasívne, aktívne a alchymistické zručnosti. Plniť rôzne úlohy a budú môcť nakoniec získať titul. Je to celkom príjemné, keď je určitý titul spojený s vaším menom.

Viac v Fiesta prihlásený má príjemné chvíle ako príležitosť nájsť lásku a dostať sa vzal, vybudovať svoj vlastný domov, našiel spoľahlivých priateľov, vyhrať jeho akcií dôveryhodnosť medzi miestnymi obyvateľmi. Napriek tomu nikto z tých, ktorí sa zaviazala hrať Fiesta prihlásený , nemal sťažovať na nudu! Než sa naozaj otvára mnoho príležitostí! Tak si nenechajte ujsť túto príležitosť tiež oživiť ich voľný čas zábava toľko zábavy! Možno budete vždy a vo všetkých šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more