Záložky

Osud

Alternatívne názvy: Osud

Fate - počítačová hra na hrdinov. Osud hra určená pre milovníkov dobrodružstva a úspechov v priebehu hry úloh a questov. Hra ľahké priechod, ale nekonečný. Vývojári firmy potešený svet s radom hry osudu, skladajúci sa z týchto častí: FATE: Undiscovered Realms, Osud: Traitor Soul, OSUD: Prekliaty kráľa. Všetko úsilie a duša boli vlozhiny vytvoriť sériu hry pre viacerých hráčov.

Ako každá počítačová hra, hra Osud má mnoho funkcií a vzory prenosu. A to je to, čo by ste cítiť istejšie v ubiehajúce hry, odporúčame vám začať, dokončiť čítaní tohto recenziu napísanú a potom zobraziť Fate videá a snímky obrazovky. Ale potom sa presunúť na herné stránky a môžete si stiahnuť Fate.

Prehľad JavaScript vo vašom počítači niektoré programy ako torrenty.

Keď ste pripravení stiahnuť hru Fate, potom ste pripravení na vzrušujúce a veľmi zaujímavé putovanie.

Hra Viera, na začiatku, aby vám možnosť vybrať si pohlavia vašej postavy. Budete prezentované vo forme malej, ale rýchle, nebojácne a chytré dieťa, plné odvahy a sily. Ale trieda je automaticky vybraný v počiatočných fázach hry. Voľba budú prezentované iba dve triedy:

• bojovník;

• Wizard.

Bojovník - ak sa zobudíte v boji používať obrovské množstvo zbraní a vybavenia. Boj v melee a ranged boj, prípadne v bitke, potom bude určené, aby sa stal bojovníkom.

Wizard - ak budete mať tendenciu vytvárať kúzla a mágiu na použitie - budete automaticky vybraný kúzelníkov.

V priebehu hry budete sprevádzať rôzne tvory. Ale najzaujímavejšie sú tvory, ako je domáce zvieratá ako sú mačky a psy. Vašou úlohou bude skrotiť je, aby vám pomohol rovnaký. To bude váš najlepší priateľ.

Tam budú problémy pri výrobe potravín, ktoré dostanete v niektorých obchodoch.

Hlavným cieľom vašej postavy v hre - zabiť zlé príšery nepriateľské vás. Zároveň je to veľké plus pre vaše skúsenosti. A v súlade zvýšiť.

Hra Osud prezentované v dosť vysoko kvalitnú grafiku, možno nie najviac detailov, ale skutočný zmysel obrazu dosť. Ako postačujúce pre priechod zábavné hry. Rovnako ako každý slušný počítačové hry Fate hru, ktorej cieľom poskytnúť zábavu a príjemný pocit pre všetkých hráčov sediacich pri počítači.

Hra neobsahuje ruský jazyk, ale môžete použiť russificator. Je stále marí hráčov po celom svete.

Soundtrack tiež vykonávať na vysokej úrovni. VoiceOver vhodné a nijako neznižuje z hry. Sprievodné hudba pomáha sústrediť sa na hranie. Takže nemusíte ani mať, aby sa váš hudobný nahrávku.

Sú na vás čaká v hre ako najlepší hráč. Poponáhľajte k návšteve stránky a stiahnuť Destiny! Veľa šťastia v hre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more