Záložky

Farmville 2

Alternatívne názvy: Farmville 2 Rural seclusion, Farmville 2,

V najlepšej hre FarmVille 2 Ciel solitude.

Spoločnosť Zynga predstavuje Farmville 2 Samostatnosť na vidieku je mobilná hra v žánri farmy, ktorá osloví všetkých fanúšikov smeru. Po prvé, priťahuje animovanú grafiku, ale to nie je len jeho zásluha. Dokonca aj v prípade, že nemáte internet, môžete stále posypať postele a starať sa o zvieratá, stavať budovy a hromadiť zdroje. Je pravda, že komunikácia je nepostrádateľná, pretože umožňuje komunikovať s ostatnými hráčmi, vytvárať aliancie s nimi a vykonávať úlohy. Ak sa pripájate k komunite na Facebooku, budú tu aj privilégiá a prvá bude dostávať zlaté kľúče, ktoré nemôžete urobiť bez.

miliónov hráčov odporúča Farmville 2 vidiecku samotu na stiahnutie, pretože je to naozaj vzrušujúca hra. Nainštalujte ho a prehrajte ho úplne zadarmo, ale platený obsah nebude príliš prekvapený. Pre tých, ktorí uprednostňujú zrýchlené prechod, nemôžete robiť bez nákupu. Ak chcete dokázať, že všetko možno riešiť sami, nebudete musieť investovať peniaze. Ďalšou skvelou správou je, že si môžete stiahnuť farmu Farmville 2 Village samoty. Súčasne je možné okamžite postaviť nehnuteľnosť na dvoch zdrojoch v telefóne a počítači, porovnávajúc osobný úspech.

Čo má hra pripravená?

Naplnenie hračky je dosť známe, takže si rýchlo zistíte, že je to všetko:

 • Allow nové úrovne
 • Game FarmVille 2 Sezóna na vidieku sa rozvíja na samostatnom pozemku a preto je všetko v jednom mieste.

  • Koženie na plodinách
  • Klíčení a zber
  • Pravovanie a starostlivosť o zvieratá
  • Použite koleso šťastia a vyhrajte výhry
  • Získajte a vykonajte príkazy
  • Budovanie a vylepšenie budov
  • Expand territory
  • Na samom začiatku sa stretnete s dievčaťom Masha, aby ste naučili začiatočníkov múdrosť herného procesu. Aby bolo ľahšie sa naučiť, najskôr je farma veľmi malá.

   Môžete ľahko sledovať všetky procesy, ktoré sa konajú zalievanie lôžok a stromov, zber, kŕmenie a dojenie kravy, vyrábať cenovo dostupné tovary. Ak chcete urobiť, stavať rôzne budovy (mlyn, pekáreň, mlyn mlyn, továreň na syr a mnoho ďalších). Čím vyššia je dosiahnutá úroveň, tým väčší je sortiment objektov, rastlín a zvierat. Všetko, čo produkujete, ide do veľkej stodoly. Keď je naplnený, bude potrebné ho zvýšiť, a preto potrebujete kľúče. Avšak sú potrebné všade, takže je to najcennejšia položka, ktorá je skutočným zlatým kľúčom.

   Nezabudnite sa pozrieť na dosku pri stodole, kde visí objednávky na doručenie určitých typov produktov. Ak ich máte v správnej výške, kliknite na tlačidlo Spustiť. Takže si zarobíte mince a uvoľníte priestor v sklade pre nové príjmy. Vy samým prekvapíte, na akú krásnu farmu sa vaše pozemky menia. Záhrady kvitnú a prinášajú ovocie, polia sú prepichnuté hromadným zrnom, zemiakmi, paradajkami a uhorkami, ohybmi pod vlastnou hmotnosťou kukurice, pobočkami stromov ohýbanými z bohatej úrody jabĺk, hrušiek, sliviek, broskýň. Potom sú tam továrne, kde sú pečené koláče s rôznymi náplňami, syrové dozrievané syry, maslo a iné produkty.

   FarmVille 2 Vidiecka izolovaná hra bude vašou najobľúbenejšou zábavou, ktorá je vždy tam, stojí za to zahrnúť telefón alebo počítač. Každý deň čoraz viac úspechov a aktualizácií prinesie príjemné prekvapenie. Tu oslavujte sviatky (Nový rok, Vianoce, Veľká noc, Halloween a ďalšie), diskutujte o udalostiach, zúčastnite sa súťaží a získajte cenné ceny.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more