Záložky

Farmtastic

Alternatívne názvy: Farmtastic

Game Farmtastic - to je zaujímavý prehliadač-založená hra, ktorá je založená na princípe simulátore.

Farmtastic on-line - to je jeden z mnohých hier na farme, kde sa budete musieť vysporiadať nielen s poľnohospodárstve, ale aj v ďalších aktivitách.

V Farmtastic registrácia nie je náročná krok, po ktorom začnete hrať Farmtastic. Pre registráciu musíte vykonať nasledujúce kroky:

1. Nájsť stránky hry Farmtastic.

2. Vľavo na hlavnej stránke uvidíte registračný formulár. Dva sub forma zvoľte " Registrácia ».

3. Napíšte svoje užívateľské meno.

4. Zadajte svoju e-mailovú adresu.

. 5. Napíšte heslo pre hru. Snažte sa, aby vaše heslo tak spoľahlivý, ako je to možné.

6. Dôležité! Pri registrácii súhlasíte so všetkými pravidlami hry.

7. Kliknite na « registra » ..

Play Farmtastic Budete prostredníctvom internetového prehliadača. Preto, ešte pred registráciou budete potrebovať dobrý Internetová adresa problém: zistiť rýchlosť internetu, je žiaduce, aby bolo 100 mega bitov za sekundu.

V Farmtastic hrať budete, keď tvárou v tvár s rôznymi udalosťami v hre. Ako farmár musíte starať o krajine a váš domov, zvieratá, a plniť rôzne úlohy jeden po druhom.

V simulácii sú zadarmo Farmtastic kúpiť rôzne výrobky. Po prvé, budete mať malý pozemok, ktorý budete musieť postarať. Budete musieť dojiť kravy, kopanie v hline, aby úrodu - to všetko je súčasťou každodenného života. Prácu, ktorú robíte každý deň.

Ako profesionálny poľnohospodár, čo potrebujete, aby sa váš dvorek na malej farme impozantný. Pomocou veľké množstvo úsilia, budete čoskoro dostať raise a dokončiť všetky potrebné práce na farme. Okrem toho je potrebné sledovať ich zvierat a vtákov na farme. Vo vašom pracovnom pláne, samozrejme, je aj dojenie kráv, pretože zákazníci nemajú len chcem čerstvo vybral zelenina, ale aj čerstvé mlieko od šťastných kráv. Na farme v Farmtastic existuje nespočetné množstvo úloh. Môžete zasiať proso, a potom brúsiť do múky a predať.

Farma Farmtastic prezentované farebné grafiky. Budete musieť preukázať svoje zručnosti v práci so zvieratami, a venovať pozornosť skutočnosti, že všetky vaše rastliny prospievať - ​​všetko v štýle kreslených. Až potom, čo robia obrovské množstvo pracovných miest, môžete získať dobrú úrodu. Dozviete sa rad úloh, ktoré na vás čakajú na vašej farme Farmtastic. Budete musieť zapojiť do investícií na farme.

Farmtastic on-line sa môžete zamerať na svoje podnikanie, rozvíjať a zlepšovať ich území.

Veľa času treba venovať pestovaniu zeleniny a ovocia, rovnako ako zber.

Môžete si kúpiť rôzne budovy a vyrábať tovar na predaj.

Farmtastic on-line nepochybne páči, ako všetci dospelí i deti. Zaregistrujte sa do hry a robili svoju malú plantáž.

Premeňte svoje malé majetky v obrovskej prosperujúcej farmu. Prekvapenie zo všetkých svojich skúseností a úspechov v hre.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more