Záložky

Farming Simulator 2011

Alternatívne názvy: Farming Simulator 2011

Herný Farming Simulator 2011 je simulátor on-line v angličtine. Táto hra je pokračovaním slávneho simulátora, ktorý sa preslávil po celom svete.

Online hry Farming Simulator 2011 na stiahnutie na oficiálnej stránky hry alebo na iných miestach, ktoré ponúkajú túto funkciu. Tiež

Farming Simulator 2011 k stiahnutiu je to možné, a na torrent stránok, ktoré poskytuje zdarma na stiahnutie rôzne hry a ďalšie audio a video súborov.

V hre Farming Simulator 2011 zadarmo, môžete sa zaregistrovať na webe. K tomu budete potrebovať nasledujúce údaje:

1) vaše užívateľské meno.

2) E-mailová adresa a heslo.

Tiež, ako začnete hru máte možnosť pozrieť sa na stránky o Farming Simulator 2011 videa. Je prešiel všetky funkcie hry Farming Simulator 2011, možno tu nájdete odpovede na otázky.

Nasledovať toto, skontrolujte funkčnosť vášho počítača, či už svojimi parametrami spĺňajú požiadavky hry:

1. Intel 2 GHz - procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

Klient hry on-line hry Farming Simulator 2011 nie je zadarmo, a tak, aby začal hrať Farming Simulator 2011, budete musieť kúpiť a nainštalovať na svoj počítač.

V Farming Simulator 2011 budete angažovať v rôznych poľnohospodárskych prácach. Musíte sa starať o zvieratá: na pestovanie plodín pre hospodárske zvieratá, kŕmiť ho, kupovať nové zvieratá, že vytvorí najkomfortnejšie podmienky.

Okrem zvierat je nutné pestovať inú kultúru, zber a hnojiť, pluh a zasiať. A mnoho rôznych funkcií, ktoré je potrebné vykonať ako skutočný farmár.

Vaše zvieratá vám prinesie príjmy, ako je krava dáva mlieko, sliepky znášať vajcia s králičie kožušinou, budete dostávať. To všetko potom môžete predať a získať peniaze.

Nové hry Farming Simulator 2011 je multiplayer. Vašou úlohou v Farming Simulator 2011 vybudovať svoj vlastný jedinečný farmu, ktorá vám umožní z malého pozemku, aby obrovské plantáže, zarobiť veľa peňazí a stať sa najvýznamnejšou poľnohospodárstva Farming Simulator 2011.

Herný Farming Simulator 2011 priťahuje všetky jeho funkcie:

1) Separácia režime kariéry.

2) Schopnosť mnohoužívateľskom režime. Hra na sieti je k dispozícii len po zakúpení licencie pre hru.

3) obrovské parkovisko s rôznymi technikami.

4) Široká škála plodín.

5) Budete mať pomocníkov.

6) Môže nakladače.

Zaregistrujte sa on-line hry o poľnohospodárskej Farming Simulator 2011 spolu so svojimi priateľmi. Spoločne budete hrať oveľa zaujímavejšie.

Dajte si virtuálne dovolenku na svojich plantážach farieb, rôznych kultúr. Predstavte si, že ste na tomto charakteru, spolu s Farming Simulator 2011.

Rozvíjať svoju farmu, starať sa o svoje zvieratá a rastliny, sa stal skutočný farmár!

 

Farming Simulator 2011