Záložky

Simulátor poľnohospodárstva 14

Alternatívne názvy: Simulátor poľnohospodárstva 14

Game Simulátor poľnohospodárstva 14 pre prirodzených poľnohospodárov.

Dnes je ťažké prekvapiť niekoho s takým smerom hry ako farma. Zdá sa, že táto téma už dlho prebieha na všetkých stranách a od neho sa nedá očakávať nič nové. Ale iba zatiaľ, zatiaľ čo Farming Simulator 14, ktorého vývoj bol obsadený softvérom GIANTS, sa nezabudne. Nikde inde nie je taká škála poľnohospodárskych strojov (14 titulov), ako tu. Toto všetko sa bude nielen musieť naučiť riadiť, ale tiež pamätať, prečo je každý stroj navrhnutý. K dispozícii sú traktory, prívesy, kultivátory, sejačky, kombajny, postrekovače hnojenia, kosačky, kompostovacie nádrže a mnoho ďalších.

Ak chcete začať, musíte si stiahnuť Farming Simulator 14 do telefónu alebo tabletu a starostlivo absolvovať tréning. Hoci je hračka distribuovaná bezplatne a pokrok sa dá dosiahnuť bez investovania dodatočného kapitálu, platia aj obsah. Ceny začínajú od 90 centov. Taktiež je možné prevziať Farming Simulator 14 do počítača a všetko, čo sa deje na veľkej obrazovke, bude vidieť vo všetkých detailoch. Avšak aj na malej obrazovke mobilného zariadenia nebudete mať nepríjemnosti, takže vývojár bol všetko dobre premyslený.

Otlačte obrazovku a ďalšie funkcie.

Ak chcete začať pamätať, čo grafické obrazy znamenajú na monitore. Slúžia na vykonávanie rôznych povelov a akcií a sú ľahko pochopiteľné. Obchod, kde sa tovar predal a kúpil, je zobrazený ako košík v hornej línii. Čísla vedľa toho sú váš bežný účet. Ďalej je percento zásob, hladina paliva a ikona menu. V pravej časti zobrazuje veľká mierka rýchlosť stroja. Vľavo môžete vidieť mapu farmy. V spodnom riadku sa na ikone zobrazuje typ zvolenej techniky, ktorú práve kontrolujete, a kliknutím na ňu sa jednotka zmení. Posledné sú tlačidlá akcie.

Game Farming Simulator 14 je pripravený pre hráčov:

  • Hromada zábavy s farebnou 3D grafikou
  • Comunikácie s ostatnými hráčmi
  • Vyvíjanie vlastnej farmy
  • Dosiahnutie nových výšok tvrdou prácou

Každá položka má veľa pobočiek. Napríklad rozvoj ekonomiky znamená pracovať v teréne (výsev a zber rôznych plodín s použitím rôznych techník), starostlivosť o hospodárske zvieratá a stroje, prijímanie pracovníkov. Ale tieto momenty majú tiež veľa malých nuansov, je potrebné vyriešiť, ktoré z nich postupne. V priebehu času budete mať nové budovy, kde budú kravy, sokoli, železničné stanice, mlyny, obchod, čerpanie paliva a ďalšie oblasti. Farming Simulator 14 hra čo najbližšie obnovila skutočné životné podmienky farmára. A nechajte plodiny dozrieť rýchlejšie ako zvyčajne, udalosti vyžadujú starostlivý prístup a nepripúšťajú sa spěch.

Ak chcete poslať traktor do poľa, najskôr ho musíte priviesť do správneho prívesu, uistite sa, že nádrž bola plná paliva. Ak je nedostatok paliva, choďte na čerpaciu stanicu a až potom na pole. Mali by ste sa naučiť, ako to zvládnuť, aby ste jasne udržali líniu a nezabudli na prekážky. Aj hra Farming Simulator 14 vám umožňuje prijímať pracovníkov a počas vykonávania vašej úlohy (výsev, orba, zber) venujete pozornosť iným záležitostiam.

Na začiatku sú dve polia na jednej ploche pripravené na zber a na druhej strane sa zasielajú. Hra fs 14 ponúka na výber jeden z druhov obilia: pšenica, repkový alebo kukuričný klas. Tu chcete poradiť, aby ste opustili kukuricu až do času, kedy sa postavíte, pretože pre jej spracovanie je potrebné špeciálne vybavenie a peniaze sú stále užitočné pre naliehavejšie veci.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more