Záložky

Farming Simulator 19

Alternatívne názvy: FS 19, Farming Simulator 19, Farming Simulator 2019

Farming Simulator 19 je séria hier známa po celom svete. Farmárčenie sa nikdy nezastaví ani nezastaví. Vývojári hier to dokázali v praxi. Neustále aktualizácie, inovácie, realistická grafika a nové funkcie. Nová časť hry priniesla množstvo nových produktov, ktoré budú zdobiť hrateľnosť. Vo Farming Simulator 19 sa začal nový vývojový míľnik, dynamickejší a realistickejší ako predchádzajúce diely. Viac o všetkých nových produktoch nižšie.

Inovácie 19. časti hry

Pravdepodobne sa táto časť Farming Simulatoru stala jednou z najočakávanejších v poslednej dobe. Skutočne, v devätnástom dieli bolo grafické jadro hry kompletne prerobené, čo znamená ešte väčší realizmus toho, čo sa deje. Lepšie vykreslené detaily pracovného vybavenia, prírody a prostredia lahodia oku a s novými územiami v Európe a Amerike sa vám z hry vôbec nebude chcieť odísť do reálneho sveta. Aj keď v tomto prípade sa nebude veľmi líšiť od hry. Za pozornosť stojí nový druh poľnohospodárskych plodín - bavlna a ovos, to je nad rámec toho, čo už bolo v hre (pšenica, kukurica, zemiaky, repka atď.). Zo zvierat môžete stále chovať ošípané, kravy, ovce, vtáky (kurčatá a husi), ako aj jazdiť na vlastných koňoch. Umožnia vám preskúmať svoje územie a objaviť nové oblasti v obrovskom otvorenom svete.

Hlavným prvkom hry Farming Simulator 19 na PC, ktorú zbožňujú mnohí hráči na celom svete, je možnosť hrať online. Rozvíjajte svoju farmu spolu s ostatnými hráčmi, až 16 ľuďmi z celého sveta. Je to šanca obohatiť sa nielen kultúrne, ale aj profesionálne v oblasti farmárčenia. Úpravy hry, ktoré môžu vytvoriť samotní hráči, urobia tento proces zábavnejším. Nové územia v Európe a Severnej Amerike vo veľkom otvorenom hernom svete.

Herné funkcie

Stručne povedané, tu je to, čomu musíte venovať pozornosť:

 • kompletne prepracované grafické jadro hry – viac realizmu a dynamiky
 • nová funkcia jazdenia a nové druhy zvierat - kone
 • Americké a európske územia
 • dva nové druhy poľnohospodárskych plodín – bavlna a ovos
 • nové vybavenie od výrobcu John Deere

Oficiálne doplnky pre Farming Simulator 19:

 • Premium Edition – obsahuje všetky oficiálne úpravy; Vhodné pre tých, ktorí nechcú kupovať všetko zvlášť.
 • Platinum Edition - pridáva 35+ typov nových vozidiel od výrobcu CLAAS.
 • Alpine Farming Expansion - nová oblasť alpských lúk, ako aj vybavenie na ich pestovanie.
 • Rottne DLC - nové funkcie logovania a špeciálne vybavenie.
 • GRIMME Equipment Pack - obsahuje trinásť nových nástrojov od GRIMME a jeden ďalší od Lizard.
 • Kverneland Vicon Equipment Pack - obsahuje dvadsať kusov vybavenia od výrobcu Kverneland.

Ako stiahnuť hru Farming Simulator 19 na PC alebo notebook?

Farm Simulator nie je zadarmo, za stiahnutie si musíte zaplatiť. Dá sa tak urobiť na oficiálnej stránke hry, alebo na herných portáloch ako Steam, Epicgames, Microsoft, Playstation, Xbox a iné. Takéto portály často organizujú akcie a výpredaje a hra sa dá kúpiť oveľa lacnejšie alebo dokonca úplne zadarmo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more