Záložky

Farmerama

Alternatívne názvy: Farmerama

Farmerama online - je prehliadač, on-line hra, ktorá čerpá svoje svetlé, farebné znaky a horizonty. Tu môžete stráviť svoj voľný čas v prírode, starostlivosť o vidiecky dom a farmu ... Online hra Farmerama dáva možnosť naučiť sa zvládať domácnosť, nie je použitie tohto maximálneho počtu síl.

Táto vzrušujúca hra nemusí nainštalovať herné klient, a je prístupný z ľubovoľného prehliadača. Všetko, čo potrebujete na spustenie hry, to Farmerama online registráciu.

Onlan Farmerama Hra ponúka dva spôsoby registrácia:

1. Priamo z webu. Na domovskej stránke, tam je registračný polí, kde chcete zadať meno (krstné meno), heslo, e-mail, zadajte svoje dátum narodenia a dohodnúť sa na pravidlách hry. Registrácia na túto hru Farmerama je dokončené, môžete začať hrateľnosť.

2. Prostredníctvom sociálnej siete. Ak ste registrovaný účet na Facebooku, to môže byť používané ako registrácia herného účtu: Facebook kliknutím na ikonu v registračnom formulári na domovskej stránke, otvorí sa okno, kde budete požiadaní o súhlas na prístup k vášmu účtu, súhlas, zadajte svoje užívateľské meno a Pridať sa k tejto Farmerama pomocou Facebook cez. Teraz si môžete zahrať online Farmerama!

Pre tých, ktorí sa doteraz rozhodlo, že stojí za to si zaregistrovať svoj účet, alebo nie, hra Farmerama online hra ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, kde si môžete vyskúšať sami seba ako budúci poľnohospodárov, po skončení skúšobnej doby, nasledovaná návrhom na registráciu. Takže určená!

Chystáte sa do hry prvýkrát, NPC (sova) dá niekoľko prvých miest. Bude musieť zožať, potom to siatie, tam je ešte nejaké zábavné, ale poučné úlohy. Ale ... to je len začiatok. Ďalej budete hrať hru Farmerama online, robí rôzne výsadbu stromov, zeleniny a plodín, zapojiť sa do zberu, rast a kŕmenie zvierat, starostlivosť a zalievanie ich krajine.

Kedy bude určitá úroveň, hra Farmerama, aby k účasti v súťaži o najlepší záhradné náradie, rovnako ako v mnohých iných súťaží. Môžete tiež dať vašu záhradu pre všetky vidieť a dozvedieť sa, čo si ostatní ľudia myslia o ňom hráči.

Do Farmerama online hra má svoju vlastnú menu - a tyulpesso zelepenni. Vďaka vám, môžete vykonávať transakcie.

Farmerama online hra má úroveň rozvoja poľnohospodárskych že moderné vzostup, a to vďaka skúsenostiam udelená pre pestovanie a zber plodín. S každou novou úrovňou sú k dispozícii na nových rastlín a nových zvierat. Takže v Farmerama bude hrať niečo iné ako nuda!

Play Farmerama možno dvorenie susednej lúky, samozrejme, že nie zadarmo. Táto práca bude venovaná.

Zahrajte si online hru Farmerama nemôže len tak sedieť doma, ale aj na inom vhodnom mieste, ako sú napríklad kancelárie alebo posedenie v útulnej prevádzkarne (s prístupom na internet).

Ale prečo sa veľa hovorí o tom, ako hrať Farmerama dobre, lepšie aspoň vyskúšať naraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more