Záložky

Farma Mesto: Šťastná dedina v blízkosti mesta a mesta

Alternatívne názvy: Farma Mesto: Šťastná dedina v blízkosti mesta a mesta

Klasická hra Farma a mesto: farma v blízkosti mesta - dobrá farma.

Ponúkame veselý a farebný projekt foranj Farma a mesto: farma v blízkosti mesta je dobrá farma. Táto príležitostná hra na Android bude vždy vedľa teba, aby ste sa mohli pozrieť na Margaret a Petra každú minútu a pomôcť im s novou úlohou. Nájdete tu fascinujúci proces starostlivosti o farmu. Zaujímavé malé zvieratá, bohaté plodiny, vonné kvety a vždy pohostinní priatelia, na ktoré sa môžete pozrieť na hostí. Aby ste sa stali súčasťou šťastnej rodiny, je čas Ferma a mesto: farma v blízkosti mesta - dobrá farma na stiahnutie, pretože je úplne zadarmo. A ak chcete zrýchliť nejaký proces, je možné kúpiť za skutočné peniaze. V prípade, že váš telefón nemá dostatok priestoru na novú zábavu, môžete si stiahnuť farmu a mesto: farma v blízkosti mesta - na farme na počítači. Teraz nemáte žiadne bariéry, aby ste začali pracovať na posteli.

Poďme do záhrady.

Jedným stlačením prsta na monitore zbierate bohatú úrodu zrelej pšenice, kukurice, jabĺk, všetkých druhov bobúľ, zeleniny a ovocia, vajec a mlieka. Rastlinné luxusné ruže, rozsievajte úžasné kvety na kvetinových záhonoch, kurčatá, jahňatá, ošípané, kravy a ďalšie zvieratá.

Game farma a mesto: farma v blízkosti mesta - pre dobrú farmu, toto je:

Ak sa hlavný skript pravidelne aktualizuje, hráči sa nikdy nudí s hrou.

  • Jasná 3D grafika
  • Komunikácia s hráčmi
  • Rozmanitosť rastlín, zvierat a možností
  • Zmrazené plodiny
  • Obchodovanie na trhu
  • Výstavba budov a ich zlepšovanie
Preto je potrebné vykonať rôzne úlohy, aby sme získali užitočné darčeky.

Subject Ferma and the City: farma v blízkosti mesta - na hniezdisku spája krajinu s metropolou. Ak chcete obyvateľov mesta cítiť šťastný, potrebujú lahodné a čerstvé produkty. Kto odmietne mlieko z mlieka, voňavé jahody alebo sladkú mrkvu? Ale nielen zdrojové produkty sú známe pre dediny. Ak ste sa raz pokúsili, aký je chutný jablkový koláč z rúry, nikdy nezabudnete. Ako ste hádali, budete musieť nielen pestovať plodiny, ale aj premeniť ich na hotové výrobky. Práve preto budete potrebovať peniaze ako počiatočný kapitál. Postupne budú prístupné budovy na pečenie chleba, porážanie masla, variť syr a ďalšie.

Takže, potreby obyvateľov mesta sa zvýšia a budete musieť vyrábať viac tovaru. Za týmto účelom rozdeľte nové postele a vylepšite svoje továrne a továrne, aby pracovali rýchlejšie a produktívnejšie. Sklad, kde sa dodáva tovar, musí byť tiež neustále rozširovaný, ale ak tam nie je absolútne žiadny priestor, pozrite sa, čo dlho ležalo na regáloch bez potreby alebo sa nahromadilo. Je čas zaradiť veci do poriadku, odoslať prebytok na trh, kde je to len niekto, koho potrebujete, a získate príjmy z predaja. Ak sa vám podarí priniesť všetky priemyselné odvetvia na maximálnu úroveň, vytvoriť obchodnú sieť, poskytnúť obyvateľom metropoly potrebné a nájsť priateľov medzi hráčmi, dosiahnete hlavný cieľ titulu starostu Farm Town.

Game Hráči farmy ako hráči rôzneho veku od 3 rokov. Je pochopiteľné, krásne, rozvíjajúce sa. V prípade ťažkostí môžete vždy kontaktovať vývojára za účelom pomoci a problém sa vyrieši. Podobne spoločnosť berie do úvahy želania hráčov, ktoré chcú zmeniť, doplniť, zlepšiť. S takouto podporou máte veľa zaujímavých hodín pred jednou z najlepších hračiek. Je čas začať hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more