Záložky

Ranná farma: Lucky Island

Alternatívne názvy: Ostrov farma: Hay Bay City Paradise

Game Paradise Farm: Ostrov šťastia vám pomôže uvoľniť.

S istotou môžeme povedať, že developer foranj vydal naozaj skvelú hru Paradise Farm: Luck Island. Bude sa odvolávať nielen na deti, ale aj na dospelých hráčov. Byť v ňom, ako keby ste sa naozaj ocitli v drahom letovisku, kde môžete jesť exotické ovocie a vychutnávať si úžasnú prírodu tropického ostrova.

Rai farma: Luck Island si môžete stiahnuť zadarmo, čo je už pekné. Ďalej sa hráči stretnú s hovoriacim papagájom macaw. Bude vaším sprievodcom miestnymi krasami, pomôže vám dostať sa do komfortu s ponukou a princípom hry. Je to veľmi jednoduché a ľahko si spomeniete na lekciu, aby ste mohli čoskoro prevziať riadenie vašej domácnosti. S ním sa naučíte, ako správne kŕmiť kurčatá, vysievať a zbierať pšenicu a čo potrebujete na vybudovanie závodu na výrobu krmiva. Okrem toho je možnosť stiahnuť Paradise Farm: Island of Fortune na počítači, ak je to tak, že je pre vás pohodlnejšie hrať.

Ostatné funkcie prezentovanej zábavy.

Ako všeobecné charakteristiky, toto je:

Pestovanie plodín
 • Predaj tovaru v sklade, ktorý sa tam odviezol lietadlom alebo parníkom
 • Základy vlastnej zoo
 • Vybudovaný na objednávku
 • penzión
 • Výskumné expedície na štúdium nových pozemkov

  Ako môžete vidieť, hra Paradise Farm: Ostrov šťastia pripravil veľa fascinujúcich.

  • Záujem o širokú škálu hráčov začínajúcich deti od 3 rokov
  • Krásny dizajn zvuku
  • Colorovanie 3D grafiky
  • Schopnosť nakupovať za skutočné peniaze

  K Do hernej oblasti patrí oblasť:

   Ak si myslíte, že hlavná hra je pravidelne dopĺňaná plánovanými aktualizáciami, nebude tam žiadny nedostatok fascinujúcich úloh. Myšlienka vytvoriť farmu na tropickom ostrove sa stala veľmi úspešnou. Účastníci chcú zhromaždiť bohatú úrodu kokosov, banánov, ananásov, manga a iných zámorských plodov. Nemenej zaujímavé sú aj domáce zvieratá zo zoo: pandy, levy, farebné papagáje, pelikány a dokonca aj anteater. Pre každú z vás potrebujete svoju voliéru a dom, kdekoľvek by sa mohol schovať.

   Potrebujú jedlo a Paradise Farm: Hra Lucky Island sa starala o to, aby ste si vybrali rôzne kultúry, štruktúry a mechanizmy, ktoré produkujú dostatok krmív. Skúsení hráči vedia, že obchod nie je obmedzený na výstavbu určitej budovy. Neskôr sa bude musieť zlepšiť, aby sa zvýšila jeho produktivita a ak má tento sklad väčší priestor na skladovanie náradia, surovín a hotových výrobkov.

   Farm Paradise: Hay Island Bay je postavený takým spôsobom, že nie je výhodné, aby ste zostali oddelení od ostatných hráčov. Úspech prichádza k tým, ktorí aktívne komunikujú. Niekedy budete musieť pomôcť novým priateľom a niekedy ich požiadať o pomoc. Obchod je tiež dôležitou súčasťou herného procesu, pretože iní si môžu kúpiť niečo, čo je veľmi nedostatočné, a zároveň predávať svoje vlastné nadbytočné tovary. Akonáhle sa stanete stratené vo vymedzenom priestore, pretože je potrebné postaviť oveľa viac, ale nie je miesto. Ak sa vám podarilo ušetriť dostatok peňazí, pošlite expedíciu do džungle, aby ste našli novú vhodnú pôdu. Kto vie, čo odvážni cestovatelia nájdu v Bush? Možno budú môcť nájsť zriedkavý artefakt, ktorý vám pomôže postúpiť do hry a poskytnúť výhodu nad ostatnými.

   Ale to bude k dispozícii len včas, ale všetko začína jednoduchými úlohami. Zvyšovanie zložitosti a rýchlosti akcie je postupné a ikony nad zónami ukazujú, čo treba urobiť. Tieto grafické obrázky sú celkom zrozumiteľné, takže by nemali byť žiadne ťažkosti.

 •  

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more