Záložky

Farm Frenzy zadarmo

Alternatívne názvy: Farm Frenzy

Veľmi hra Fun Farm Free.

Určite viete Fun Farm Free od chvíle, keď sa dá hrať iba na počítači. Teraz je k dispozícii pre Android a môžete ho ľahko rozpoznať v nezmenenom rozvrhu a režime správy. Hračka je naozaj zábavná, zdvíha náladu a zabudne na čas. Reprezentuje jej spoločnosť HeroCraft Ltd, ktorá ponúka Merry Farm úplne zadarmo. Teraz už nemusíte nechať ujsť ranč, pretože je vždy s vami.

Kedykoľvek môžete hrať v telefóne a pokračovať od miesta, kde ste naposledy zostali. Taktiež tu bola možnosť prevziať Farm Frenzy Free na počítači, takže všetky podmienky pre príjemnú hru sú znovu vytvorené.

Vlastnosti hry.

Ak chcete svoj voľný čas zábavu, vývojári sa snažia urobiť produkt zapamätateľný. Čaká na vás:

  • Generálne 72 fascinujúcich vyrovnávačov
  • Viac ako 30 užitočných budov
  • Dieťa roztomilých zvierat
  • Rôznosť výrobkov
  • Ability hrať v nekonečnom režime
  • Bonusy pre VIP hráčov

Stojí za to povedať, že hra Farm Frenzy Free ponúka možnosť hrať na chvíľu alebo vybrať nekonečný režim. V prvom prípade musíte dodržať nastavené podmienky, aby ste prešli súčasnou úrovňou a dostali sa na ďalšiu. Druhá možnosť zahŕňa relaxačnú hru, ale bude k dispozícii, keď prvé 24 fázy zostanú v klasickom režime.

Začnite hrať.

Ak ste prvýkrát predstavení tohto produktu, bude užitočné zistiť, čo ponúka hra Merry Farm.

Na rozdiel od iných hračiek toho istého žánru, všetko vyzerá kompaktne a všetko je na dosah ruky. Okolo trávnika, na ktorom pasú zvieratá, existujú rôzne štruktúry. Vidíte ich súčasne a môžete ľahko sledovať procesy, ktoré vyžadujú váš zásah.

Niekedy musíš rýchlo konať, aby si nič nestratilo. Zasiať trávu tak, aby stačilo na rastúci počet vtákov a dobytka, zbierať vajcia, ktoré fajčia sliepky, kým nie sú preč. Rozsah potrieb ukáže, či obyvatelia farmy trápia smäd. Majte však na pamäti, že si zasievate burinu alebo ich vodu, musíte zaplatiť za všetko. Ak nemáte dostatok peňazí, bude rýchlo nedostatok vo všetkých smeroch. Aby ste tomu zabránili, zaťažte zo skladu v produktoch vyrobených v prívesoch a pošlite ich na trh. Keď predáva, budete mať devízový účet.

Na začiatku môžete predávať iba vajcia, ale keď sa objavia továrne a rastliny, rozmanitosť výrobkov bude oveľa väčšia a sú drahšie. Napríklad, ovce dávajú vlnu a môžu sa premeniť na priadzu. Kravské mlieko je bití do masla a zrno je rozdrvené na múku. Jedného dňa budete môcť vybudovať pekáreň a budete produkovať chlieb a koláče. Ak predávate ropu výhodnejšie ako len mlieko, potom koláče prinesú ešte väčší zisk ako ropa.

Farm Frenzy Free je taktiež schopný pohnúť nervy. Domáce zvieratá sú pravidelne napadnuté medveďmi, ale tak, aby ich nepoškodili, niekoľkokrát si ich klikajú a budú v klietke. Teraz sa dá nahrať do prívesu a predávať aj na trhu. Ak máte príliš dlho, kým na ihrisku necháte neohrabaný, časom pretrepne klietku a vystupuje zase hanbou. Hoci je hračka zadarmo, platila obsah. Napríklad za skutočné peniaze si môžete kúpiť mačku, ktorá namiesto vás bude zberať produkty a psa, aby odháňa medvede. Pri hraní s asistentmi sa čoskoro objavia bonusy a budete môcť kúpiť viac zvierat pre vašu farmu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more