Záložky

Dni farmy online

Alternatívne názvy: Dni farmy
Dni poľnej farmy - virtuálne podnikanie na farme

Myšlienka farmárskeho simulátora bola hráčom už dávno známa, ale nestala sa menej atraktívnou. Ponuky zadarmo na uplatnenie ich podnikateľského talentu v poľnohospodárskej oblasti počas hry Farm Days. Pokiaľ ide o typ prehliadača MMO fariem, je to vynikajúca platforma pre komunikáciu a virtuálne podnikanie. Tí, ktorí sú oboznámení s týmto smerom, si všimnú, aké je príjemné hrať Farm Days vďaka vynikajúcej grafike a zvukovej výplni. Hráči budú cestovať po 38 úrovniach a objavovať niečo nové, čo vám umožní posunúť sa vpred. Ak zhrnieme momenty hry, význam hry je nasledujúci:

  Výsev a zber
 • Rozšírenie farmy
 • Výstavba podnikov
 • Hospodárske zvieratá
 • Obchodovanie na trhu
 • Komunikácia s hráčmi
 • Súťaže a úlohy

Poznámka pre farmárov

Začnite hrať hru Farm Days, neváhajte a požiadajte o pomoc ošípaného, u200bu200bktorý vám rád poskytne cenné rady alebo rady. Ale určite sami pochopíte, že akonáhle sa sem dostanete, musíte si zrolovať rukáv a začať pestovať rastliny a snažiť sa, aby sa ich sortiment postupne stal rozmanitejším. Táto cesta čaká na každého, ale z mrkvy a paradajok sa postupne presuniete k niečomu exotickejšiemu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že každý produkt má svoju vlastnú hodnotu a cenu. Niektoré plodiny sa pestujú ľahko, a preto ich majú všetci poľnohospodári a ich predaj za nízku cenu nebude fungovať. Ale vždy existujú hodnotnejšie odrody. Budú sa musieť pohrať, pretože si vyžadujú osobitnú starostlivosť, a kedykoľvek môžu zomrieť kvôli dohľadu. Ak sa vám však podarilo vypestovať niečo skutočne cenné, je zaručený vynikajúci zisk. Zvieratá pomáhajú rýchlejšie ušetriť kapitál:

  Sliepky a morky kladú vajcia.
 • Ovce dodajú vlnu.
 • Kravy plnia mliečne plechovky

Výborný spôsob, ako získať príjem, je včelín. Budete sa musieť pohladiť a nestratiť zo zreteľa skutočnosť, že včely sa cítia dobre a pracujú pre vaše dobro, a výsledok vás určite poteší. Naplnenie skladu výrobkami, choďte na trh v dedine, kde nájdete rušný obchod a zdroje užitočných informácií.

Vyrábame a predávame

Registrácia

dní farmy obsahuje údaje, v ktorých zadáte meno (prihlasovacie meno), svoju e-mailovú adresu, heslo, potom vyberte server (vrátane všetkých bežných možností), súhlasíte s pravidlami. Teraz počúvame prasa, ktoré predstavuje priebeh vecí, a potom začneme plniť úlohy. Po dosiahnutí určitej fázy môžete budovať podniky a budovy, ktoré uľahčujú život každému farmárovi:

  Kravín s kuracím mäsom
 • Ovce s ovčiakmi
 • Rozbaľte polia pre plodiny
 • Stavia továrne: mliekarne, práčky, karamely a majonéza
 • Nastavenie rybárskych miest
 • Vybudujte vidiecky klub

Dní farmy iPlayer Farm Days si vyžaduje rozvoj rôznych povolaní a vy musíte pracovať ako včelár, predávať obilie, hospodárske zvieratá a ich deriváty. To sa deje na trhu, kde sa všetci hráči hrnú, aby ponúkali svoje výrobky a vymieňali si informácie. Ak chcete, aby boli vaše produkty v dopyte, prečítajte si ponuku a dopyt, ako aj ceny. Na to, aby obchod mohol ísť rýchlo, je potrebná reklama tovaru a na tento účel stojí billboard. Ak vidíte ľudí s výkričníkom, vedzte, že pre vás majú úlohy, za ktoré sa poskytuje poplatok vo forme bonusových bodov alebo meny. Ak plánujete výstavbu novej budovy a nemáte dostatok dosiek a nástrojov, navštívte obchod s hardvérom. Dokončite aj questy s hráčmi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more