Záložky

Far Cry Primal

Alternatívne názvy: Far Krai Primal

Far Cry Primal hra v Mesolithic éry.

Fanúšikovia série strelcov čakali na skutočné prekvapenie, keď spoločnosť Ubisoft Montreal predstavila svoj nový projekt zo série Far Cry. Hra jedného hráča Far Cry Primal v žánri dobrodružného akčného filmu sa rozhodla poslať hráčov do doby kamennej, vybavená obuškami, osami a nútenou prežiť vo voľnej prírode.

Je známe, že Far Cry Primal pre One Xbox a PlayStation 4 môže byť 23. 02. 2016 a 1. marca v systéme Windows. Produkt bude uvoľnený v zbierkových a elektronických vydaniach a ak v prvom prípade hra obsahuje fyzický tovar, v druhom hráči dostanú ďalšie zbrane a misie.

Vo svete divých zver.

Človek nemá zvyknúť bojovať proti nepriateľom. Túto schopnosť nesie už od doby kamennej, keď neboli žiadne strelné zbrane, vybavenie a výhody, ktoré pomáhajú prežiť po zraneniach a chorobách. Primitivní človek mohol počítať len s vlastnou silou, mazanosťou, agilitou, rýchlosťou a presnosťou.

People tiež zvieratá, ale viac bezbranné v pôvodnej podobe. Nemajú ostré pazúry a silné špičky, sú rýchlejšími a silnejšími ako zvieratá, ale inteligencia má ďalšiu výhodu. Kamene a drevo sa premenili na zbrane a nahradili chýbajúce atribúty anatómie.

Hráte jediného prežilého kmeňa z Takkaru, budete sa dvíhať:

 • Luki
 • Topy
 • Dubinki
 • Kopya

Aj kamene, ktoré môžu byť hodené na zvieratá alebo nepriateľské členy iných kmeňov, sú vhodné.

Herae je ochotná pomstiť vraždu rodiny a nájsť nové miesto v takom krutom svete. Zostáva sám, on sa spočiatku spolieha len na seba, ale potom sa naučí skrotiť divokých predátorov a pomáhajú mu v bojoch. Kto by si myslel, že tuleni, medveďmi a vlkmi, ktorí sú zubatý, budú mať človeka, ale je to tak, a teraz sa hľadanie mamutov stáva úspešnejším. Veľká kostra dáva nielen dostatok mäsa v teplej pokožke ľahšie sa zahriať a kosti môžu byť použité s výhodou. A keby ste stočili sovu, stane sa vynikajúcim skautom a bude sa pozerať na rozľahlé územie počas letu.

Prehistorické a moderné ľudia nie sú veľmi odlišné: existujú priateľské a agresívne národy. Takkar sa stretne s predstaviteľmi oboch strán v Oros, a ak niektorí z nich získajú nové vedomosti, iní ho donútia k boju, ale v nich bude silnejší a skúsenejší, čo mu pomôže vyrovnať sa s touto situáciou.

Vedúci postavička má dve misie: prežiť v podmienkach neustáleho nebezpečenstva a globálne sa stať vodcom všetkých Orosov. V oboch prípadoch by ste mali byť vždy v tvojej stráži a postupovať smerom k cieľu, zvládnuť nové zručnosti.

 • Výroba pracovných nástrojov
 • Vytvorte zbrane
 • Peck na potraviny
 • Spustite oheň, aby ste ho udržali v teple
 • Použite dostupné materiály s výhodou
 • Rozvíjajte svoj kmeň a robte to neporaziteľný
 • Povedzte, že môžete byť najnebezpečnejším predátorom v oblasti a kvalifikovaným vodcom

herných funkcií.

Okrem hlavnej kampane vytvorili autori prírastok v podobe troch jedinečných misií Legend of the Mammoth. Stiahnite si Far Cry Primal s prídavkom bude hráčom, ktorí ju urobili vopred.

B Far Cry Primal na PC oživuje starodávny svet s jedinečnou prírodou, voľne žijúcimi zvieratami a ľuďmi, ktorí boli jeho neoddeliteľnou súčasťou. Je to jedinečná príležitosť preniesť utrpenie s dôstojnosťou s využitím dostupných prostriedkov.

 • Pri pozornosti krvi zvieraťa zabitého pri love pritiahne predátorov.
 • Schopnosť použiť požiar vám prinesie výhodu nad ostatnými kmeňmi.
 • Stratu jedného zo skopírovaných domácich miláčikov je možné doplniť, ak nájdeš a použiješ určitú položku, môže to byť vzkriesený.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more