Záložky

Far Cry 3

Alternatívne názvy: Far Cry 3

Far Cry 3 - počítačová hra v žánri open-world FPS s prvkami RPG. Far Cry 3 hra zahŕňa cestu prežitie na ostrove, tropický raj na Zemi, ručné ostrov. Hra poteší jeho fanúšikov prístup k nie vzdialenej 2012. Toto je tretia časť tohto zaujímavú históriu hry Far Cry. Ale nie je pokračovanie, pretože to nemá nič spoločného s predchádzajúcimi dielmi, okrem toho, že sa akcia odohráva vo všetkých hrách na ostrovoch, v džungli. Hra získala popularitu, nemusia taký ako jeho predchodca. Váš hrdina bude čeliť nielen nepriateľov. Všeobecne hra stojí.

Rýchlo k návšteve stránky a stiahnite si Far Cry 3. a pred tým, než sa nezabudnite prečítať recenziu a sledovať video - recenziu. A potom si môžete stiahnuť hru a Far Cry 3.

Hrať Far Cry 3 nahor na ostrove, ktorý prišiel k odpočinku so svojimi bratmi a priateľmi. Ale nie úspešne dostať do rúk vzbúrených kmeňa miestnych pirátov.

Pri úteku so svojim bratom, sa vám podarí utiecť, a tvoj brat umiera. A narazíte na pirátov, ktorí sa stavajú proti organizáciu - miestnej odpor.

Výsledkom je, že získame nasledovné in-game postavy:

• Jason Brody,

• Waas Čierna Hora;

• Grant Brodie;

• Dennis Rogers,

• Lisa sneh;

• Oliver Carswell;

• Keith Ramsey;

• Daisy Lee;

• Riley Brodie;

• Sam Baker.

Jason Brody - hra je protagonista. Nie tak celkom vedomý toho, čo je schopný v boji.

Waas Čierna Hora - vedie gang pirátov, veľmi krutý.

Grant Brodie - máte staršieho brata Jasona. Waas ho zabije.

Dennis Rogers - vodca povstania, sa priateľ Jason.

Lisa Snow - milovaný Jason. Osud závisí na vašej voľbe, hra končí.

Oliver Carswell - priateľ hlavného hrdinu.

Keith Ramsey - priateľ Jason.

Daisy Lee - dievča Granda.

Riley Brodie - máte mladšieho brata na hrdinov.

Sam Baker - zoznámiť s špionážne hry a stane sa spoločníkom pre Jasona.

Ako výsledok, Far Cry 3 služobné cesty, ktoré vzniknú v ceste bude viazaná na dosiahnutie hlavného cieľa - oslobodenie ostrova od pirátov, aby pomohol brániť.

A ja som vám dal na pomoc Far Cry 3 zbrane vo výške asi 39 druhov. Je dostatočne silný na obranu ostrova.

V hre môžete hrať v niekoľkých režimoch Far Cry 3: single-player, multiplayer a co-op. Družstevné vás a vaše ďalšie tri kamarátmi poskytuje na vykonávanie určitých úloh. Respektíve multiplayer mód zahŕňa tímy z hrdinov tiež vzťahujúce sa k sieti.

K dispozícii je tiež stanovené, podľa svojho uváženia, dva spôsoby vývoja udalostí na konci hry. Život závisí na mnohých postáv.

Hra Far Cry 3 poteší vynikajúcou grafikou pre lepšie prejedanie reality udalostí. A hudba riedený dotvára celkový obraz udalostí v hre.

Obyvatelia ostrova museli byť pomoženo, pretože ste sami cítiť nenávisť a násilie voči ľuďom pirátmi. Len vy a vaši kamaráti a nie je dosť. Poponáhľajte si sa pripojiť k tok udalostí.

Úspešná hra! Ďakujem vám za pozornosť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more