Záložky

Far Cry 2

Alternatívne názvy: Far Cry 2

Far Cry 2 - počítačová hra v žánri first-person strieľačku. Hra Far Cry 2 je druhá časť zo série hier Far Cry, bez toho, aby sa zaoberal rôznymi doplnkami. Ale nie je tam žiadny tmavšie ako pokračovanie udalostí príbehu, a nie je k dispozícii pripojenie na verejnosti. Hra nebola tak populárne, ale stále má tiež celý rad svojich fanúšikov. Každá hra má svoje vlastné špecifiká. Len sa snažím ťa pochopiť, odkiaľ prišli, čo ich priťahuje všetko v hre. Hrať Far Cry 2 môže byť len sám, pretože podľa návrhu len v režime jedného užívateľa. Vaša postava je na vás čaká.

Môže byť už v zhone rýchlo stiahnuť Far Cry 2, a stratil v hrateľnosti. Alebo sa môžete zoznámiť s hrou spočiatku, čítanie a preskúmanie recenzie. A smelo s dôverou stiahnuť hru Far Cry 2.

Nachádzate sa tu objavujú na území jednej z afrických krajín, ako vojenské, a jeden hlavný cieľ - odstránenie zo sveta nelegálneho obchodníka so zbraňami. Koniec koncov, do istej miery, to bolo od neho prebieha občianska vojna je v plnom prúde medzi dvoma bojujúcimi stranami: Ofoten - United Front Work Liberator a SNA - Zväz ľudového odporu. Oplotený mesto, a nedovoľte, aby niekto nie povolený. Ale zbraň jednoducho nekončí. Viac prežili a civilistov pod hrozbou nákazy rôznych chorôb. Všeobecne platí, že všetko v smrteľnej stave. Tam jednoducho nie je dosť, a vy, alebo skôr vaša postava.

V hre sa stanete účastníkom také znaky:

• Jackal;

• Ruben Oluvagembi;

• Addy Mbantuve;

• Oliver Tambossa;

• Leon Gakumba;

• Prosper Kouassi.

Jackal - hlavný zloduch v hre. Dodávateľ zbraní do mesta. Osud závisí na hrdinov.

Ruben Oluvagembi - survivor novinár, ktorý žiada hrdinu pomoc pri vyhľadávaní záznamov rozhovor s Šakal. Prežil v týchto podmienkach.

Addy Mbantuve - krutý a despotický charakter. Ofoten v čele organizácie. Bol udretie do nepriateľov smrti.

Oliver Tambossa - Major riadi SNA. Nie prežil vojnu.

Leon Gakumba - lekár, následne pridaná do Ofoten. Trpel smrť.

Prosper Kouassi - LED pouličné podvodníci v Pale. Zahrnuté v SNA bol neskôr zabitý.

Všetky doručené Far Cry 2 misie sú vykonávané s ťažkosťami. A tam na ceste k pohybu smerom k hlavnému cieľu. Na konci sa dostanete k poznaniu, že tiež musí zomrieť, pretože ste pravdepodobne sú infikované.

Pre dosiahnutie všetkých svojich cieľov v poradí Far Cry 2 zbrane, ako sú mačety, samopaly a guľomety, pušky, pištole - samopaly, brokovnice, ľahké granátometov, pištole, výbušniny, plameňomety, mínomety a mnoho ďalšieho. Tiež ďalšiu verziu, ktorú si náplň.

Tiež má rôzne dopravu, ktorá pomáha prekonať veľkú vzdialenosť k cieľu.

Vo hry Far Cry 2 nie je ťažké, len starať sa o život. Hra Far Cry 2, pre jeho časť, s celkom dobrou grafikou, s maximálnou možnou prenosovou reality akcií vám pomôže.

Good game! Ďakujem vám za pozornosť!

 

Far Cry 2