Záložky

Far Cry

Alternatívne názvy: Far Cry

Far Cry - počítačová hra v žánri first-person strieľačku. Far Cry hra celkom jasný a bohatý. Ako v každej hre tohto žánru počítača Vašou úlohou je, aby zostali nažive. To, samozrejme, s výnimkou cieľov, ktoré sa majú dosiahnuť v hre. Táto hra má neskutočnú popularitu v dobe kratšej ako šesť mesiacov po predaji. Niečo neobvyklé schováva v tejto hre. Iste ste už prekypujúci zvedavosť, a vy ste vypálili do sveta hry a stiahnite si hru Far Cry.

Budete dávať rady a v žiadnom zhone začať, aby sa zoznámili s hrou, aspoň povrchne, s recenziami textových a obrazových recenzie. A potom si môžete ľahko stiahnuť hru Far Cry. Vo Far Cry hry hrať ihneď po spustení procesu sťahovania.

Celý dej hry sa dozviete o živote bývalého komanda. Hrať Far Cry budete im to, hlavný hrdina hry, nie je divu, že má skúsenosti vo vojenskej sfére. Hra sa odohráva v krásnej hustej tropickej raja ostrovov v Tichom oceáne Kabat. Vaši súperi budú ľudia podieľajúci sa na vývoji mutácie vírusu. Stretnete na ceste už infikovaných primátov.

Vrátane vášho charakteru, aby vás a pomôže vám v bariére, tj nepriatelia budú tieto znaky:

• Jack Carver,

• Valerie Constantine;

• Doyle;

• plukovník Richard Crowe;

• Dr Krieger.

Jack Carver - vlastne vaša postava. Vlastník požičovňa vodných ciest. Podieľa sa na misiu už prichádzajúca na ostrove.

Valerie Constantine - agent CIA v utajení. Jack žiada o pomoc pri plnení svojho poslania. Po plánu je odhalené porušenie Jack.

Doyle - inžinier, v utajení. Odoslanej vyjasniť situáciu na ostrove. Jack zabil.

Plukovník Richard Crowe - žoldnier, zamierte na ochranu ostrova.

Dr Krieger - hlavný nepriateľ v hre. Majster všetkých laboratóriách na ostrove k rozvoju špeciálnych materiálov.

Preveďte každej misie Far Cry je z najväčší význam pre ďalší vývoj udalostí. Tiež, to všetko je vzhľadom na množstvo priechodov. Všetko, ako obvykle, začína tréningového režimu. Developer ponúka výber z niekoľkých spôsobov, ako dosiahnuť cieľ hry.

U všetkých týchto dobrodružstiev, váš hrdina, samozrejme, nemôže prežiť bez zbraní. To je zbraň Far Cry prezentované, nemusí byť obrovská rozmanitosť, ale najviac potrebné.

A vždy so svojím Jack Carver, že je vybavuje položiek: ďalekohľady, svietidlá, nočné videnie, nastaviť výbušniny, lekárničku, nepriestrelnú vestu, prístupové karty a komunikátor.

Hra Far Cry pomocou expresívne a jasnú grafiku sa bude týkať vás vo svete cestovného tak úžasné raja na Zemi. Stále viac a hudba, dobre zvolené podporu celková situácia podčiarkuje bod. Všade okolo skutočné a chcú užiť, ale vašou úlohou nebude vám dám odpočinutie. Musíme sa poponáhľať. Poponáhľajte si a vy, pretože všetci čakajú na vašu pomoc. Nezabudnite konzultovať hra Far Cry svojich kamarátov. Všetci by sa mali cítiť ako hrdinovia.

Dobrý budete hrať! Ďakujem vám za pozornosť!

 

Far Cry