Záložky

FAR7

Alternatívne názvy: FAR7

FAR 7 on-line - návykové prehliadača MMORPG -fi žáner hra, ktorú rozvíjajúce udalosti vo vesmíre. História hovorí, že Zem už dávno zomrel. Nebolo nič, že bol tak povedomý ľudí. A teraz budú musieť zvyknúť na neznáme zemepisných šírkach desivé svojou veľkoleposťou vesmíru. Tým sa dostanete do sveta, kde vďaka moderným motorom HTML5, SVG plátne a planét sa točí, hviezdy blyští tajomné svetlo a Frisky kozmickej lodi cestovať cez neobvyklý vesmír. Sedíte za volantom svojho kozmickej lode a ísť na dobrodružstvo. Tešte sa ohromiť súboja, povzbudzujúce hudba, nezabudnuteľné rokmi v reálnom čase, vzrušujúce misie, schopnosť obchodovať a viac. Každý, kto začne hrať FAR7 veľmi rýchlo zistí, že sa nemohol odtrhnúť od sprísnenie hry. Krok späť do virtuálneho sveta, žije podľa pravidiel, a robiť veľké veci!

Staňte sa riadnym členom kozmického spoločenstvo bude registračný FAR7. Budete mať možnosť vstúpiť do hry z akejkoľvek vhodnej sociálnej siete. Ak máte stránku VKontakte na Facebooku alebo Twitteri, nie sú tam žiadne problémy. Ak nie, koľko práce budete musieť vytvoriť účet zapísaním e-mailovú adresu, užívateľské meno a heslo?

Systémové požiadavky nie sú príliš vysoké, takže hra je k dispozícii pre majiteľov PC Far7 s priemernými parametrami. Majte však na pamäti, že sa potrebujú moderné. Napríklad, Firefox, Chrome alebo Safari. Koniec koncov, projekt využíva najnovšie webové technológie.

Poďme sa bližšie pozrieť na to, čo je hra FAR7. Je to naozaj obrovský vesmír, kde je vždy priestor pre hrdinstvo. Je to priestor, kde sa stretnete s kolegami spoľahlivý a schopný merať sa proti hodných oponentov. Tento sektor je v hlbokom vesmíre, kde sa vyskytujú oba ups pády. A čo je najdôležitejšie - vždy udržať optimizmus a vieru v budúcnosť. Začiatok FAR 7 hrať, zistíte, že v tomto svete neustále kľučkovať. Tam je veľa nepriateľov a lovcov, ktorí snívajú ťa zničiť. Aby nedošlo k byť sám so svojimi problémami môžu zapojiť do klanu. Prechod z jednej planéty na druhú, zistíte, podobne zmýšľajúcich ľudí na celom svete. Samozrejme, ak máte pocit, dosť silný, nikto sa zastaví, aby zachrániť planétu sám. Ale každý, kto sa snaží bojovať ako súčasť obrovské flotily, bojuje rovnaký ocenia výhody tohto štýlu hry.

Hlavným zdrojom je ruda. Vzhľadom k tomu, jej opakovane konfliktov. Ore môže vyhrať alebo ukradnúť, a jednoducho vyrobiť alebo kúpiť v dobrej viere. Mimochodom, ak máte pocit, že cenný zdroj a budete mať dosť, a môže predať časť. Čo iné by mohlo byť zaujímavé urobiť, tak to je výskum a vynálezy. A tvorcovia ponúkajú veľa hádaniek, ktoré uspokoja aj skúsených užívateľov. Tu, každý si vyberie, čo sa mu páči najviac. Takže hráči môžu tešiť na možnosť slobodnej voľby.

Chlapci z Minsku, siatie v jeho ateliéri, pracoval na slávu. Užívatelia má originálny dizajn, ktorý prináša nielen do budúcnosti, a umožňuje prerušenie naplno. Boj s pirátmi, roboty, mimozemské bytosti, zúčastniť sa skupinových bojov a nebojte sa zavolať tým, ktorí sa vám nepáči na súboj. Choď do toho! Pred závratný víťazstvo!

Začnite hrať FAR7 zadarmo teraz a navždy budete zabudnúť, čo nečinnosť vo svojom voľnom čase! Oceniť túto revolučnú projekt na ich vlastnej skúsenosti. Je to bezpečné povedať, že sklamanie nie je ohrozená. Môžeme len Prajeme Vám veľa šťastia a príjemný pobyt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more