Záložky

Faor

Alternatívne názvy: Faor prihlásený, FAOR

C Dnes sa pozrieme na svet z nezvyčajné FAOR. FAOR on-line - to MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), ktorý beží v prehliadači bez nutnosti inštalovať ďalší softvér, opravy alebo klientmi. O nlayn hra Faor v Execute v duchu fantasy, s charakteristikou je jej originálny a jedinečný zmysel pre humor. Hra má jednoduché, intuitívne rozhranie a skvelá grafika.

Takže začína ponoriť do rozprávkového sveta Faor on-line, musíme v prvom rade registra. Pripojte sa do hry je pomerne jednoduché a FAOR prakticky nespôsobuje problémy, ale my sme opäť popísať proces registrácie. Po kliknutí na tlačidlo "Registrovať" na hlavnej strane našich webových stránok budete vyzvaní na zadanie osobných prihlasovacích údajov. Musíte zadať adresu poštovej schránky cez ktorý komunikácia bude s nami, zvoľte si heslo a vyberte tajnú otázku pre obnovenie hesla v prípade, že zabudnete. Musíte tiež zadať užívateľské dojednania dohody s on-line hry FAOR a dodržiavanie pravidiel hry samotnej. Samozrejme, prečítajte si text dohôd, ktoré môžete vykonať prechod na príslušný odkaz. V prípade úspešnej registrácii budete presmerovaný na stránku pre vytvorenie charakteru, v prípade, že je neočakávaná situácia (napr. zvolená schránka obsadené), budete vyzvaní na zadanie ďalších údajov. FAOR online hra je jedným z prvých, kde si môžete vybrať vzhľad prehrávača tak farebných možností. Môžete vytvoriť postavu, pomocou niekoľkých vylepšení

Trieda charakteru, ktorý definuje štýl hrať znakovú sadu zbraní, rovnako ako vlastnosti hrdinu. V hre je 5 tried "bojovník", "vrah", "Priest", "Mage" a "Ranger". FAOR online hra poskytuje spravodlivú rovnováhu tried, ako bojovník ľahko poradí s vrahmi a Strážcov, ale útok mágovia a kňazi spôsobiť zničujúce škodu, z ktorej vojaci sú zraniteľné. Zároveň kňazi ľahko premôcť mágovia útoky, ktoré im chránia mocný magický štít. Bojovník budú vyčerpané v boji s kňazom schopnosťou liečiť seba od kňaza. Online hra FAOR podobne poskytuje všetky ostatné znaky silné a slabé stránky. Tiež každá trieda má svoju vlastnú pobočku triedy zručností - špecifické zručnosti.

- Názov: vyberte unikátny prezývku pomocou latinskej alebo znaky cyriliky.

FAOR Registrácia vám umožní prispôsobiť vzhľad pomocou niekoľko možností pre výber, ktoré môžeme reagovať na seba, alebo zveriť rozhodnutie k počítaču. Zodpovednosť za vzhľad

- Tvar a farba očí.

- Form účesy.

- Hair.

- Form fúzy. (U mužských postáv)

- Farba kože.

- Farba oblečenia.

Dokončení výberu rysy charakteru, kliknite na tlačidlo "Vytvoriť".

FAOR on-line registrácia neberie moc času, takže sa nemusíte báť hlasné slovo "registráciu".

Zahrajte si hru on-line môžete FAOR z ľubovoľného počítača, ktorý má prístup k internetu, pretože požiadavky na systém sú tak malé, že sa len ťažko splniť počítač, ktorý nevyhovuje im. Viac sa zvyknutí na rozhranie hry, s ktorými sa musíme pracovať. Existuje mnoho funkčných okien a drop-down menu. Aby bolo možné hrať hry on-line FAOR musíme mať na pamäti niektoré dôležité prvky rozhrania. Pod displejom sú tlačidlá pre prístup k dôležitým kontrol. Tu uvidíme prístup k zručnostiam charakteru, batohu, mapy alebo zoznamu questov, atď Informácie o znak zobrazuje úroveň života, many, skúsenosti, rovnako ako portrét charakteru. Pomocou chatu budete môcť hrať FAOR komunikovať s ostatnými hráčmi v skupine usporadúvať súboja alebo konfrontácii 1 na 1.

Teraz Podrobnosti o FAOR svete, je jedným zo svetov rovnováhy, čo je oblasť Harmony a spodnej svetov. Je domovom mnohých rôznych tvorov z rôznych rás. Tu sa môžete stretnúť s ľuďmi, kúzelné škriatkov z Enchanted Forest, ak chcete, môžete vidieť na obyvateľa podhorských - škriatkov a trpaslíkmi, rovnako ako chladný orkov, ktorí sú zapojení do lovu, rybolovu a iné rybolovu.

V FAOR jeden obrovský kontinent, ktorý sa tiahne od západu na východ. Ocean vody okolo neho, aj keď nikto nevie, či existujú iné ostrovy a kontinenty v tomto nekonečnom tele vody. Do stredu krajiny rástla iba masív - Crest of the Dragon, ktorý dal útočisko v ich skalné škriatkovia a trpaslíci. West sa nachádza na náhornú plošinu a východnú časť Arcadia - krajina je obsadená vojskami Hunt silám temnoty. FAOR umožňuje hrať a zabudnúť na šedú každodenného života v reálnom svete a ponoriť hlavu do konfrontácie z piatich pretekov, tam je miesto, presne tam, kde sa vaša postava.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more