Záložky

FantasyRama

Alternatívne názvy: Fantasy rámu

FantasyRama - báječná stratégie browser hra. Vytvorené najmä pre dievčatá. Vzhľadom k tomu, že nemá žiadne násilie a hadkornogo pozemok s výhľadom na more krvi. FantasyRama hra plná fantastických postáv. Čakajú, keď tam bude jeden, ktorými ich svet prekvitať, že sa objaví znova radosť, a nikdy nebude smutno.

Pred zápasom sa mali pozrieť na systémových požiadavkách FantasyRama on-line:

• priemerné nastavenie PC;

• pripojenie k internetu.

V tejto fáze, môžete ísť k vám do herného dizajnu. FantasyRama Registrácia je jednoduchá, stačí si správnosť týchto údajov:

1. navštívte oficiálne stránky hry FantasyRama;

2. zadajte svoje prihlasovacie meno pozostávajúce z nie menej ako štyri písmená alebo číslice,

3. myslieť a zapíšte heslo, čo umožnilo štyri-štyridsaťpäť písmená alebo číslice,

4. opakovať predtým zadané heslo, a nezabudnite, pretože stále je potrebné sa prihlásiť na hru,

. 5. zadajte platnú e-mailovú adresu,

6. vyberte deň, mesiac a rok svojho narodenia;

7. ak súhlasíte s podmienkami podmienok a ochrany osobných údajov - zaškrtnite;

8. ak súhlasíte so zasielaním zaujímavé novinky-tick,

9. kliknite na "hrať zadarmo teraz."

Ocitáte sa v rozprávkovom svete. Situácia je tu: zázrak v tejto krajine je mocný Strom života, as ním v průšvih. Je smutné, že nie je dostatok lásky a pozornosti. A napriek tomu ľudia prestávajú snívať, fantazírovať. A s vašou pomocou, príde k životu. Jediné, čo musí byť zasnený, láskavý, priateľský a niekedy hrať hru.

Pred otvorením pôvodné farmu fantastické, väčšina neviditeľné farby.

Vašou úlohou je rast vášho farmu plnú kvetín, a zvýšiť elfov víly. K dispozícii je štandardný proces - konštantný zalievanie, hnojenie, prechod, zber, a samozrejme rôzne peňažné funkcie.

V hre sa stretnete Nala víly, ktorá vás zavedie na svoju farmu.

Play FantasyRama jedna radosť vec sledovať proces zvyšovania svojich zverencov. A nakoniec veľký strom stále v kvete, praskanie zásoby bohatstvo na počte pevných mesačných kryštálov a mágie nikdy neprestane prebývať v tomto mystickom svete, všetkých jeho obyvateľov.

V FantasyRama hrať veľmi zábavné a nevidel, ako plynie čas. Budete však dochádzať iba pozitívne pocity, ktoré pochádzajú z elfov, víl a všetkých podivuhodných tvorov na tejto planéte.

Na obrazovke pred vami budú prezentované všetkými potrebnými funkciami, v tom prípade, že sú stopy všade. Táto hra nemusí taký seriózny prístup, ako ostatné hry, tu si môžete oddýchnuť a vychutnať si atmosféru.

FantasyRama on-line láka svojou príjemnou a vysoko kvalitnú grafiku, živé znaky a okolie príjemný, melodický melódiu v pozadí. To všetko pomáha relaxovať, tráviť relaxačné sedenie. Dôležité je to neurazí miestnej tvory.

Holky nehrajú na dobu, spustíte hru. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more