Záložky

Rodinná farma

Alternatívne názvy: Rodinná stodola

Family Barn - vaša osobná dacha

deti milujú ísť so svojimi rodičmi do vidieckeho domu. Je to príležitosť navštíviť prírodu, opaľovať sa a splash v rieke, nadchádzať s priateľmi, jesť jahody, jablká a ríbezle. Ale ak nemáte letný dom, alebo teraz nie je sezóna, Family Farm ho nahradí v plnom rozsahu.

Jedná sa o veľmi krásnu hračku v kreslenom štýle, kde každý detail vyzerá farebne, v bohatých farbách, s jasnou grafikou. Je určený pre zábavu na počítači, ale môže byť tiež nainštalovaný na Android, takže môžete vždy mať vreckovú farmu na dosah ruky a Family Farm hrať, akonáhle je ten správny okamih. Vaši priatelia sú vždy tam, pretože hry prehliadača sú postavené tak, že skutoční hráči bývajú v rovnakom čase, kontrolujú svoje pozemky a komunikujú online. Tu sa stretnete s novými ľuďmi a spriatelite, aj keď žijú na druhej strane Zeme.

A zábava farma priradenie

Ak chcete začať, potrebujete registráciu rodinného farmy, aby ste získali prístup ku všetkým funkciám hry. Určite je vám známy postup: informujeme o tom e-mail, vymýšľame heslo a meno v hre a zadáme údaje do navrhovaného registračného formulára. Najdôležitejšie je zapamätať si heslo a meno, aby ste mohli zadávať účet z ľubovoľného počítača. Samozrejme, musíte ich udržať v tajnosti, aby okrem vás nikto nemohol preniknúť do vašej stránky.

Teraz, keď už ste plný majiteľ malého pozemku, začnite ho rozvíjať:

 • Nastavte pozemky s rôznymi plodinami
 • Zvieratá rastlín: kone, kravy, ovce, hydina
 • Získajte výnosy
 • Vyrobiť továreň na spracovanie výrobkov
 • Počítajte a nakupujte
 • Priateľstvo so susedmi

Pre pohodlie umiestnite polia a výrobné zariadenia vedľa seba tak, aby mlieko mohlo byť okamžite premenené na kysenú smotanu, tvaroh, syr. Vytvorte mlyny a pekárne s pšeničným poľom. Čoskoro bude vaša plantáž vyzerať dobre upravená a úhľadne rozdelená na sektory, medzi ktorými sú kamienky, kvitnúce kríky a ovocné stromy.

Nezabudnite, že iPlayer Family Farm je simulátor, takže tu je všetko uveriteľné. Ak rastliny nie sú napojené, zmiznú a nebudete môcť dokončiť úlohu zberu. To bude mať ďalšie problémy - nedostatok surovín na spracovanie a hotový výrobok. A ak ste nedokončili úlohu - stratíte. Ale na druhej strane dostanete zlaté mince, bonusy a ceny za predaný tovar, vďaka ktorému budete môcť prejsť na ďalšiu fázu hry, kde sa otvoria nové budovy a príležitosti.

Nech hra vyzerá jednoducho, ale je to klamný pocit. Musíte vynaložiť úsilie na dosiahnutie požadovaného výsledku. Nechajte svoje perá a nezískajte špinavú zem, pracujte na tom, aby ste boli veľa. A keď sa ekonomika rozšíri, hlavnými asistentmi budú nové mechanické a lepšie akvizície.

Na vlastnosti hry

  Hra
 • Hrána pre rodinu je prezentovaná hráčom zadarmo
 • Poznámte sa s ostatnými účastníkmi, nájdete nových a zaujímavých ľudí
 • Je potrebné vysadiť sadenice, semená, rastlinné stromy, kríky a kvety
 • Období pestované plodiny
 • Produkty dostupné cez 200-t
 • Získajte viac ako 100 trofejí
 • Prijmite príkazy a vykonajte ich za poplatok - mince a darčeky
 • Updates diverzifikujú funkčnosť hry a jej úlohy

Súťažiť s ostatnými hráčmi v hospodárskej výkonnosti, dostihy, zarábať viac ako iné. Začiatočníci absolvujú úvodný tréning, ktorý vysvetlí nuansy a pomôže im usadiť sa. Ďalšia kontrola prechádza na vás a všetky chyby s úspechmi závisia od vás.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more