Záložky

Fallout: Revival online

Alternatívne názvy: Fallout: Revival online

Fallout: Revival Online - browser-mystický žáner, post-apokalyptickej tému. Ak nie ste už v prvom posadil hrať počítačové hry, potom by ste mali byť už oboznámení s svetoznámej hry - Fallout. Výrobcovia sa zlepšili to, robil zaujímavý pokračovanie bojov pre fanúšikov - Fallout: ". Regenerácia" Revival prihlásený, vedome preložený

Hra Fallout: Revival Online je ľahko ovládateľný, takže môžete hrať nielen na počítači, ale aj na telefóne. Pretože všetko, čo je dobré pre hru sa nepredpokladá vrchovatá požiadavky na systém. Potrebujete iba

• priemerné parametre zariadení;

• robí;

• pripojenie k internetu.

Fallout: Revival Online registrácia nie je tiež vám veľa ťažkostí. Čoskoro budete mať možnosť, aby sa tvar v hre počas hrania Fallout: Revival online. Odporúčame vám skontrolovať správnosť poskytnutých osobných údajov, ako je napríklad e-mailom. To vám odoslať aktualizáciu a všetky dôležité informácie o hre.

Pokračovať

1. navštívte oficiálne stránky hry Fallout: Revival online;

2. vyberte sekciu - zaregistrujte;

3. zadajte svoje prihlasovacie meno;

4. vybrať podlahu, ktorá vám v zhode;

. 5. zadajte adresu vašej aktuálnej e-mailovú adresu,

6. myslieť a zapíšte heslo, pozostávajúce z nie menej ako šesť znakov, sme ho neodporúčame používať nikde inde;

7. kliknite na položku - registrujte sa.

A potom sa dostanete na koniec ešte nie je zabudnutá město Water City - jediný preživší z katastrofy, ktoré sa stalo všetko rovnaké. Zahrajte si online hru Fallout: Revival prihlásený mali skôr opatrne. Pretože v priebehu hry, môžete očakávať, že nebezpečenstvo nielen z rôznych monštier, ale tiež od rovnakých ľudí, ako ste vy. Svet je plný ľudí, ktorí prežili, funky bytosti, ktoré nemajú nič prežiť. Sú búria proti sebe o prežitie - vojna začína. A vy ste účastníkom.

Vo Fallout: Revival online hra Budete nástupe do povolania, ktoré si prajete. Vzhľadom k tomu, schopnosť zvoliť triedu alebo závod nie je k dispozícii. Tvoj život, peniaze, ja som závislá na voľbe povolania, rovnako ako v reálnom živote. Môžete byť: Pracovitý, Kuchár, Kovář, lekárnik, agresívny bojovník, výskumník alebo vedúci. Mesto bolo obnovené po jadrovom výbuchu, tak tam sú obytné domy a trhy, kde si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete.

Možno, že hra Fallout: Revival online prítomnosť môže potešiť vás všetky žiť pohodlne

• súkromné ​​Cabanas,

• Obchody,

• trh;

• banka;

• lovecký deň;

• aréna,

• a dokonca strip bar.

V hre si môžete zahrať Fallout: Revival online zadarmo, ale niektoré z nevyhnutných prvkov pre život budete musieť kúpiť za skutočné peniaze.

Grafika, dosť dobré pre mysticizmu a zodpovedajúce hudobný sprievod.

Už ste sa rozhodli hrať? Pocit, že je hore, ako na sebe špeciálny oblek konkrétny, v ktorom aspoň ukazuje rozdiel medzi mužom a ženou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more