Záložky

Fallout 4 vr

Alternatívne názvy: Fallout 4 BP

Hra Fallout 4 VR pre virtuálnu realitu.

Ne tu je trend masového vzhľadu hier podporovaných značiek. Medzi nimi na výstave E3 v rokoch 2016 a 2017 bola predstavená hra na hranie rolí Fallout 4 VR od vývojára Bethesda Game Studios. Jeho zvláštnosťou je, že ide o upravenú verziu Fallout pre virtuálne zariadenie HTC Vive.

To, čo už perá autorov zanechalo, väčšina hráčov bola ohromená a nadšená túžbou pokračovať rýchlejšie. Treba však poznamenať, že v niektorých prípadoch existuje nežiaduci účinok "morskej choroby". To znamená, že ľudia trpiaci vlnou, v okuliaroch virtuálnej reality, zažijú rovnaké pocity, ako keď sa valia. Ale zvyšok hovorí, že ponorenie do obrovského neskutočného sveta, to je "Wow! "a skutočná" explózia mozgu "!

Pocta minulosti.

Spočiatku hráte hru Fallout 4 VR je k dispozícii len čiastočne a vykonáva malé úlohy mini-hier. Medzitým autori pracujú na záverečných úlohách globálnych úloh, môžete sa poobziť v otvorenom svete a študovať jeho vlastnosti.

Podľa príbehu Fallout sa hráči po jadrovej vojne nachádzajú vo svete, ktorý premenil zem na spálenú púšť. Prežili len niekoľko ľudí, ktorí sa schovávajú v prístrešiach vybavených. Bunker č. 13 mal byť otvorený len o 200 rokov neskôr, ale prudký nedostatok vodných zdrojov slúžil ako dobrý dôvod na jeho otvorenie skôr. Z neho vyšiel dobrovoľník, ktorý mu dal pokyn, aby našiel vodný čip do 150 dní. Ale ak je možné dohodnúť s obchodníkmi, že dodajú vodu do prístrešku, čas jazdy sa môže predĺžiť o ďalších 100 dní.

Počas svojho času na povrchu, rodák pochopí, ako nebezpečná situácia je okolo. Kontaminovaný vzduch spôsobil, že sa objavilo príliš veľa mutantov a stále sa množia. To naznačuje, že existuje určitý zdroj, ktorý podporuje mutáciu, a preto musí byť zničený. Odtiaľ je jasné, že misia s vodou bola iba začiatkom a teraz je ešte veľa práce. Po prvé, zdroj infekcie musí byť odstránený a vodca zmutovaných nemôže byť ponechaný na slobode. Po ukončení všetkých misií sa osoba z azylu vráti a podá dozorcovi správu o vykonanej práci. Poslúži správu, ďakuje za svoju službu a kultúrne ho vyzýva, aby opustil azyl, a obával sa, že medzi ostatnými bude zasiať nesúlad. Takže hrdina je v pustatine.

Udalosti budúcnosti.

Až si môžete stiahnuť Fallout 4 VR, hráči sa dostanú do Bostonu. Predtým, než začnete úplne vstúpiť do postapokalyptického sveta, uvidíte niekoľko okamihov pred katastrofou. Je iróniou, že budete jediným preživším nielen v tejto strašnej vojne, ale aj v azyle 111. Ak sa chcete pohodlne priblížiť, môžete sa potulovať, preskúmať okolie, pokúsiť sa kontaktovať s okolitými objektmi. Po začatí plného prehrávania vo Fallout 4 VR je potrebné vykonať špecifické úlohy:

  • Odstrániť nové umiestnenia
  • Vyberte artefakty
  • Kontaktujte sa znakmi
  • Zničiť Monsters
  • Zlepšite svoje zariadenie
  • Vytvorenie položiek
  • Zanimatsya stroitelstvom

Fallout 4 VR, je to živý svet s aktualizovaným bojovým systémom a ďalšími funkciami. Je tu príliš veľa strašných zvierat, ktoré by mali byť zničené. Stávajú sa agresívnejšími a asertívnejšími, a to si vyžaduje neustále zlepšovanie. V skutočnosti ide o dynamickú akciu, v ktorej musíte rýchlo prijímať rozhodnutia, meniť dislokácie a zbrane. Nezabudnite preskúmať pustatinu, pretože v medzipriestoroch vždy existuje niečo, na čo môžete profitovať. Samotní bojovníci to však o tom vedia bez toho, aby to vyzvali.

 

Fallout 4 vr