Záložky

Rozprávka

Alternatívne názvy: Rozprávka

Game Fairy Tail - úžasná fantasy

Nenechajte sa unaviť, že vás udivia vývojári, ktorí dokážu vymyslieť čarovné svety, oživiť ich pomocou divných tvorov, mágie a prírodných prvkov. Nútia ich nielen fungovať, ale harmonicky vzájomne komunikovať: nadviazať kontakty, hádať sa a spriateliť sa, dať a vykonávať rozkazy, niekedy bojovať, niekedy obchodovať alebo niečo pestovať.

Fantasy browser hra Fairy Tail s režimom pre viacerých hráčov je jednou z týchto výtvorov majstrov herného priestoru. Vyrába sa v štýle anime, a to je ďalší dôvod, prečo sa na to pozrieť na tých, ktorí nie sú ľahostajní voči hrdinom s veľkými očami.

Váš povolenie na pobyt

Obyvatelia kráľovstva Fiore, ktoré sa nachádza na západnom polostrove Teritoriálneho územia Zeme, vás radi vidia v úlohe nového osadníka. Tu vo svete a priateľstve žijú 17 miliónov čarodejníkov, ale niekedy sú tu kontroverzné body, ktoré vedú k rivalite a konkurencii.

. Jej hlavnou úlohou je čarovný obchod. Všetky existujúce cechy a slobodné tvorcovia podliehajú Magickej rade, ktorá kontroluje financie, vydáva úlohy a právomoci. Aby ste mohli hrať v rozprávkovej chvoste, musíte prejsť skúškou a získať odhodlanie.

Prvý, najjednoduchší test bude Fairy tail registration:

  • E-mailová adresa
  • Password
  • Potvrdenie hesla
  • Vytvorte účet

alebo sa prihláste cez Odnoklassniki, VKontakte, Meil. ru, Fesbuk, ktorý sa pripojil k skupine hráčov, ktorí sa zaujímajú o hru. Keď obdržíte svoj preukaz, uveďte svoje pohlavie a meno a tiež vyberte schopnosti, ktoré máte záujem stať sa jednou zo 4 tried hrdinov:

  • Elemental kúzelník - dospelý sám, trochu stiahnutý, ale účelný. Vlastní silu štyroch prvkov prírody.
  • Dračí vrah pozná tajomstvá starovekej mágie a vie, ako bojovať s drakmi.
  • Kúzelník je užitočný v rearméčnom mágii, keď je potrebné konfrontovať rôznych nepriateľov a nemá v rovnováhe v útoku rovnakú úlohu.
  • Summoner sa nemôže pochváliť fyzickou silou, ale naučil sa ovládať hviezdy a teraz vyzýva ich silu v bitkách.

Vyhľadajte nové miesto

Pri výbere čarovnej povahy zastúpenej v mužskej a ženskej podobe treba brať do úvahy, že s tým sú spojené všetky ďalšie udalosti, vývoj a partneri.

Jediná vec nezmenená je neustály rozvoj hrdinov prostredníctvom aktívnej účasti na živote mesta, plnením úloh, akumuláciou charakteristík a nových talentov. Budete potrebovať dobré vybavenie a skutočných priateľov, viac užitočných kúzel a spojencov v prípade nebezpečnej situácie.

Nikto nezrušil hernú menu, pre ktorý sú kúpené užitočné artefakty a zrýchľuje sa rozvoj talentov, a preto šetrí kryštály s peniazmi vo veľkých bitkách, malých úlohách a každodenným pobytom v iPlayer Fairy Tail.

Vyplňte skóre pomôže obliehaniu, bitke u obchodu, rajskej veži, účasť v ktorej zahŕňa spoločnosť ďalších členov cechu. Po registrácii prechádzate kurzy mladého kúzelníka a vyskúšajte svoju silu v tréningovej bitke, za ktorú budete stále dostávať stimuly.

Čím viac budete študovať, tým širšie možnosti, ale najpriaznivejšie je, že nováčikovia dostávajú povinné dary na prvý týždeň a každý deň sú významnejšie. Dĺžka pobytu online je tiež poznamenaná.

Obrázky úrovne poskytujú ďalší objav. Čoskoro budete môcť začať vybavovať hrdinu, vyberať zariadenie v ponuke, potom bude k dispozícii kúzlo, môžete vylepšiť svoje zbrane v kováčstve, posilniť ich funkcie a tlačidlo "naučiť" vám umožní vycvičenie osobných charakteristík.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more