Záložky

Glamour Factory

Alternatívne názvy: Fabrika Glamura

Chcete sa stať najviac štýlový, módne a atraktívne? Potom sa hra Glamour Factory on-line pre Vás! Po online hra Glamour Factory - jedinečná zadarmo hry pre dievčatá usilujúce o milovníkov úspechu očarujúce životného štýlu, v ktorom môže každý vziať fascinujúci spôsob, ako z obyčajnej dievčatá Star kúzlo, ktoré preukazujú svoj talent a schopnosti.

Game Factory Glamour prihlásený spája zaujímavý svet a sociálnu sieť pre komunikáciu. Byť stredobodom pozornosti, komunikovať s inými milovník módy, zúčastniť sa súťaží a módne duely!

Aby bolo možné pokúsiť sa stať sa najviac štýlové a módne, registráciu do hry Glamour Factory.

Prihlásiť Factory Glamour urobil: hra na stránke kliknite na tlačidlo "Registrovať". Vyberte si svoj štýl, nižšie zadajte svoj e-mail, heslo, v tejto hre, meno jeho ženy, ukazujú, dátum narodenia a krajinu a potvrdenie licenčnú zmluvu, kliknite na tlačidlo "Complete Registration". Gratulujeme, Glamour Factory je registrácia dokončená!

V tejto hre budete musieť na dosiahnutie svojich cieľov (získať prácu, nový účes, nájsť partnera pre strany, vytvoriť svoj vlastný outfit), ako dokončiť celú radu zaujímavých úloh, ktoré bude odomknúť nové úrovne. Na tomto mieste v úrovni hry 44, po nich, môžete dosiahnuť závratných výšin módneho sveta. Ale hra neskončí, hrateľnosť je neustále aktualizovaný a nové vzrušujúce práce.

Tu, rovnako ako v reálnom živote - módy vyžaduje pozornosť. Treba kŕmiť, oblečení, udržiavať sa v kondícii, nezabudnite na dobrú náladu, pretože ak sa necítila šťastná, potom chorý. Lepšie postarať sa o tejto dobe, alebo neskôr, aby sa aj naďalej hrať hry on-line Glamour Factory, bude musieť robiť veľké úsilie na nápravu situácie.

Ak chcete zvládnuť a hrať hry on-line Glamour Factory je veľmi jednoduché. Originálne a módne nové oblečenie si môžete zakúpiť v butiku, nájsť si prácu, navštíviť Personálna agentúra, dostať sa do formy pomôže Fitness club, zvýšiť intelektuálnu úroveň môže byť v knižnici, a ak budete chcieť tancovať a zoznámiť s mužom, prišiel do klubu.

Zlepšite svoj pôvab sa bude podieľať na módne súbojoch. Ak chcete Factory Glamour a hrať na výhru, budete lepšie ako ostatní potrebujú drahé maškarné veci. Ale vyhrať ovplyvňuje nielen svoj zmysel pre štýl a skvelej chuti, ale aj ukazovatele zdravie a šťastie módy.

Tiež budete mať možnosť zúčastniť sa súťaže krásy. Domov módy "Glamour Factory" je určená raz týždenne hlasovaním ostatných účastníkov. To je skvelá príležitosť ukázať každému vášmu vkusu, fantáziu a originalitu.

Okrem iného, ​​máte jedinečnú príležitosť cítiť sa ako skutočný dizajnér. Vytvorte rôzne módne doplnky pre súťaže, najviac zaslúžia a talentovaný budú ocenené. Tiež, aby z vlastnej štýlový interiér, môžete tiež dostať cenu na príslušnej súťaže.

Kúpte si domáceho maznáčika, prinesie vám radosť a zvýšiť svoje hodnotenie. Ale nezabudnite kŕmiť, chodiť a hrať sa s ním.

A konečne, najdôležitejšie - je komunikácia! Počas hry sa môžete spriateliť s ostatnými milovníkov módy, ktorí vás podporia svojimi hlasmi prehliadok a súťaží, zlepšiť svoje hodnotenie. Výmena názorov s priateľmi, predviesť svoju prácu a úspechy.

Pripojte sa k nám a uvidíte, čo on-line hra Fabrika Glamura umožňuje, aby sa stal skutočným profesionálom v módnom priemysle.

Začnite hrať Glamour Factory a stať sa skutočnou hviezdou!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more