Záložky

Fable: The Lost Chapters

Alternatívne názvy: Fable: The Lost Chapters

Diskusia o všetkých výhodách hry zbierky Fable jednoducho nedáva zmysel, pretože hráči z celého sveta sú si dobre vedomí z nich. Samostatne, pár slov by som chcel povedať, všetky rovnaké, že je hra Fable: The Lost Chapters. Je to skvelý herné konzoly, vyrobený v žánri RPG (dobre, že sa podarilo zaujať? ). Tento projekt na dlhú dobu zostal hru pre Xbox, a bol upravený pre počítače až dlho po jeho oficiálnom predstavení svete. Ale na rozdiel od dlho očakávaného verzie počítačových hráčov čakal veľmi príjemné prekvapenie - aktualizované a vylepšené grafiky. Mali by ste Fable: The Lost Chapters stiahnuť iba kvôli grafike: tu všetko dokonale realizované, dynamické tiene, sa teší obľube v moderných hrách rozmazaniu efekty, shadery. Môžete vidieť tieň každého stromu či kríka, a pešiu turistiku v lese hry len vzdoruje popisu - to len potrebuje vidieť na vlastné oči.

Musíte vykonať v Fable: The Lost Chapters questy, čo je, mimochodom, existuje pomerne veľa. Táto časť hry - je to mimoriadna svet, v ktorom bude každý váš akcia spôsobí zmenu v priebehu udalostí. Každá nová úloha bude vás meniť, bez ohľadu na vaše želanie. V závislosti na vašich akciách, sa môžete stať buď statočný a odvážny vojak, pevne stál na strane spravodlivosti, alebo v diabla, čo prispieva k šíreniu zla naprieč rozlohy herného sveta.

Plot Fabliau sa odvíja nasledovne: hlavný hrdina stratil celú rodinu po masakri lupičov so všetkými obyvateľmi svojej rodnej dediny. Po tejto tragédii, chlapec prichádza do slávneho hrdinu s názvom Maze, ktorá mu ponuku pripojiť sa k tzv hrdinu cech robí. Prijatím tohto návrhu, chlapec spadá do série tréningov a školení, počas ktorého sa skúsenosťami v boji legendárneho meča Fable: The Lost Chapters a stane sa skutočným hrdinom, ktorý je schopný výkonov a pomsty.

Chcel by som zdôrazniť svoju pozornosť na aktualizujú a zdokonaľujú systém questov. Teraz hrdina sa musí dostať všetky svoje úlohy v cechu hrdinov na špeciálny questy karty. Okrem vážnych a zodpovedných misií a úloh, protagonista bude k dispozícii mini-hry a ďalšie funkcie, ako je rybolov alebo hľadanie pokladu. Vaša postava bude teraz môcť vstúpiť do zväzku manželského s dievčaťom, ktorú mal rád a žiť pokojný rodinný život. Zvláštne kúzlo dáva príležitosť k "chváliť" - si môžete staviť s niektorým z účastníkov, ktorí vykonávajú konkrétnu úlohu, iba za použitia niektoré, najmä v Fable: The Lost Chapters zbrane.

Realizácia bojov a súbojov v hre je veľmi realistický a jednoducho úchvatný. Avšak, závažnosť tu trvalo prelína s humorom a ľahkosťou. Niektoré úlohy môžu skrývať špinavé triky a kanadské žartíky - buďte opatrní. A predstavte si, čo sa deje, pozrite sa na Fable: The Lost Chapters video trailer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more