Záložky

bájka Legends

Alternatívne názvy: Bájok legendy

Fable Legends hra založená na legendách a histórii.

The Fable Legends hra vyzerá úplne frivolná, pripomínajúca skôr veselý príbeh s prvkami hrdinskej ságy. Napriek tomu ich autori vnímajú, že sprisahanie je mierne vážne, s trochou humoru, ale nie detského, v nádeji, že projekt v žánri RPG akcie bude lákať všetky vekové kategórie.

Je plánované, že si môžete stiahnuť Fable Legends pre jednu Xbox a PC s Windows 10. Otvorený test beta sa uskutoční na jar roku 2016. , a v tom istom roku budú vývojári Studios Lionhead a vydavateľ Microsoft Studios uvoľniť hru.

V prvom vydaní nie sú početné miesta a postavy budú vykonávať svoje aktivity v hlavnom meste, ale autori vytvoria celú sériu s pokračovaním, postupne sa rozširujú mapa, zloženie postáv a iné momenty. Pokiaľ ide o režimy, hráči si budú môcť vybrať jedného hráča alebo družstvo. Avšak zastavenie výberu v jednej pasáži, nebudete ponechaní sami, bude spoločnosť s charakterom riadená počítačom.

Zatiaľ čo práca na projekte je v plnom prúde, hráči sa snažia zistiť viac podrobností o tom, čo sa o nich pripravujú vývojári. Každá novinka sa intenzívne diskutuje a rýchlo sa šíri a bolo zistené, že na stiahnutie modelu Fable Legends bude možné získať zadarmo.

Osud hrdinu je váš osud.

Udalosti sa vyskytujú v hustom osídlenom svete Albionu, kde je celkom očakávaná situácia, keď všadeprítomné zlo bráni tomu, aby slávni hrdinovia žili pokojne a šťastne a dobré veci.

Pred štvormi dobrí chlapci, len jeden darebák, vodca škriatkov a orkov, sa stáva. Áno, darebák je jeden, ale pod jeho kontrolou je veľa agresívnych prisluhovačov a aktívne využíva svoju moc a posiela svoju armádu šľachtickým bojovníkom, aby vám zabránil v plnení dobrých úmyslov.

Okrem obrovských zelených príšer, vodca nastaví pasce a manipuluje s počasím a spôsobí rôzne katastrofy. Vo všeobecnosti sa hrdinovia nebudú nudiť, a ak sa tak stane, hlavný darebák sa o ne postará.

Na dobrej strane, nečakajte úžasné nové produkty, je reprezentovaný klasickým súborom archetypov:

 • Strashny, chránené v najzraniteľnejších miestach s pancierom. On hovorí málo, ale prečo potrebujeme slová, ak dobre robíte dobre,
 • Rameno s ťažkým magickým štítom. Múdry a verný priateľ, pokrývajúci chrbát v boji,
 • Zabudnite zabijak so sofistikovanými spôsobmi. Jeho ruky sú dobre upravené, jeho pohyby sú ladné a účinne dáva pár dýkov do zadnej časti nepriateľa,
 • A škodlivý, zábavný kúzelník, schopný hravo zmraziť niekoho a predstierať, že s ním nemá nič spoločné.

C hrdinov sa ocitnete vo svete, kde sa stali magie, legendy a história. Čakáte na úžasné úlohy, náročné úlohy, zvláštne stretnutia so zaujímavými postavami, ktoré obývajú Albion. Vy vy definujete svoju úlohu ako mazaný podvodník, neohrozený bojovník, statočný žoldnier alebo samotná cnosť.

Vaša postava si zaslúži to najlepšie, takže sa uistite, že zariadenie nepotrebuje. Vyber si pre neho zbrane a brnenie, ktoré sa nachádzajú v truhliciach, putujú po cestách fantastického sveta:

 • Sarp Sabres
 • Stinging rapírov
 • Lesklé oceľové meče

Ich sila a poškodzujúca sila sa môže postupne zvyšovať a získava výsady na to po dokončení misií v počítači Fable Legends.

Systémové požiadavky

 • C: 64bit / Windows 10
 • Memory: 6 Gb
 • Procesor: Intel Core i7-860 Quad 2. 80GHz, AMD FX-8120
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • miesto na disku: 15 Gb
 • Zvuková karta s kompatibilitou DirectX 11
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more