Záložky

Fable III

Alternatívne názvy: Fable III

Pray, ktorí nevedia, že táto hra série Fable. Fable 3 hra vo svojej dobe bol jedným z najočakávanejších projektov, a do dnešného dňa s istotou drží pozíciu, priťahuje pozornosť tisícok hráčov z celého sveta každý deň. Viac od predchádzajúcich vývojári hier sa snažili pokryť čo najväčšie publikum hráčov, takže riadenie hry ako prístupné a pochopiteľné (čo je dôvod, prečo hra a podarilo sa stal jedným z najpopulárnejších projektov). Teraz tvorcovia Fable 3 na PC zdvihol latku ešte vyššie. Medzi podstatné zmeny hrateľnosť hry. V tretej časti hry nie je možné preukázať trofeje okoloidúci a hrdina sa uľavilo, že je potrebné zhromaždiť štyri rôzne typy zážitkov. Teraz nie je väčšinou na jednej strane veľmi užitočné, ale na druhej strane - úplne zbytočné ukazovateľov. Teraz projekt nie je zariadenie obrazovky, a vývojári sa rozhodli odstrániť záznam prejdenej trasy.

Hra Fable III sa stal viac racionálne a realistický. Na prvý pohľad, aktualizované rozhranie a hrateľnosť sa môže zdať nepríjemné, ale nepanikárte dopredu - je to len otázka času a zvyky. Napríklad, v tretej časti na nákup tovaru a vybaviť svoju postavu bude musieť ísť do obchodu a ísť na správnej prepážke, skôr než mizerný obvyklý zoznam produktov. Tento odtieň dáva hre jej osobitné čaro.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť Fable 3 tradícií. Projekt realizovaný interaktívnu mapu, ktorá umožňuje hrdina, aby preskúmala rôzne oblasti, questy a nájsť okamžite zmeniť smer a upraví ho podľa bodu zadania. Vaša postava bude môcť kúpiť nehnuteľnosť na lacné a kupovať rôzne veci za zvýhodnené ceny, ktoré často ponúkajú obchodníci.

Hra Fable 3 sa odohráva 50 rokov po druhej časti. Teraz svet je ovládaný syn posledného hrdinu Logan, a ako hlavnú postavu bude hrať jeho mladšieho brata. Staršie Logan dostane, tým viac autokratické pravidlo a stal sa jeho vzťah s jeho rodinou, ktorá vyvoláva protagonistu útek. Čo sa bude diať ďalej? Odporúčam si stiahnuť a Fabliau 3 sa dozvedieť o všetkom sami. Ako stručné oznámenia možno len dodať, že kľudne sem nič nebude vyriešený, a protagonista vydajte sa na cestu, nábor cudzincov a mestských obyvateľov v jeho odporu armády. Fascinujúce, že?

Rovnako ako v predchádzajúcich hrách, tretia časť Fabliau protagonista môže bojovať pomocou nielen strategické rozhodnutia a bojových umení, ale aj mágie. Tradične, všetky zbrane a brnenia môžu byť lepší a lepší. V popise zbraní, sú tam tri úlohy, ktorých splnenie je možné použiť niektoré zo svojich veľmocí.

Aby bolo možné lepšie vizualizovať hru, budete môcť prečítať na Fable 3 videá prívesu, ukazuje všetky hlavné prínosy projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more